کدام بانک ها وام 500 میلیونی می دهند؟

به گزارش وبلاگ اسبیکو، بعضی از بانک ها به متقاضیان خود با شرایط سپرده گذاری و معرفی ضامن رسمی وام تا سقف 500 میلیون تومان می دهند. البته به علت بالا بودن مبلغ اقساط ماهانه این تسهیلات به فعالان مالی و بعضی از مشاغل فقط تعلق می گیرد.

کدام بانک ها وام 500 میلیونی می دهند؟

به گزارش تجارت نیوز، سقف تسهیلات اعطایی در بعضی از بانک ها با توجه به میانگین حساب افراد تا 500 میلیون تومان مشخص شده است.

بانک اقتصادنوین: این بانک تا سقف 500 میلیون تومان با نرخ سود چهار درصد وام می دهد. شرایط دریافت این وام مسدودی سپرده مشتری تا حداکثر چهار ماه است. بعلاوه اگر کسی سپرده گذاری در بانتک انجام نداده باشد، باید به ازای هر 10 میلیون تومان وام به بانک یک ضامن کسر از حقوق معرفی کند.

این وام به صاحبان مشاغل و فعالان مالی تعلق می گیرد و بازپرداخت آن 36 ماهه است که با این حساب قسط هر وام 14 میلیون و 761 هزار تومان برآورد شده است.

بانک تجارت: این بانک در طرح آنی پزشکان، با سود چهار درصد و تا سقف 500 میلیون تومان به متقاضیان وام می دهد. مدت بازپرداخت این وام 60 ماهه است و بانک نسبت به ارزش 85 درصد سپرده مشتری به او وام می دهد. با این حساب اقساط وام 500 میلیون تومانی ماهانه 9 میلیون و 208 هزار تومان تمام می گردد.

این بانک در طرح دیگر خود با نام تجارت با متخصصان، وام 500 میلیون تومانی با نرخ سود 15 درصد می دهد. برای دریافت این وام متقاضی باید ضامن رسمی به بانک معرفی کند. شرایط ضامن به این صورت است که تا سقف 100 میلیون تومان دو ضامن معتبر هم صنف دارای پروانه کسب و بالای 100 میلیون تومان سند ملک باید به بانک معرفی گردد.

بانک دی: این بانک با نرخ سود 18 درصد و با بازپرداخت 36 ماهه وام تا سقف 500 میلیون تومان می دهد. اقساط ماهانه این وام 18 میلیون و 100 تومان مشخص شده است.

بانک گردشگری: این بانک تا سقف 500 میلیون تومان و با بازپرداخت 60 ماهه و با سود چهار درصد به متقاضیان وام می دهد. بر این اساس اقساط ماهانه این وام 9 میلیون و 208 هزار تومان می گردد. بعلاوه در این طرح تا طمان تسویه کامل وام سپرده مشتری مسدود می گردد.

منبع: فرارو

به "کدام بانک ها وام 500 میلیونی می دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بانک ها وام 500 میلیونی می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید