علی نژاد: فدراسیون همگانی در حال ایفای نقشی فراتر از مسئولیت خود است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در دیدار با افشین ملایی گفت: فدراسیون ورزشهای همگانی در حال ایفای نقشی فراتر از مسئولیت خود است.

علی نژاد: فدراسیون همگانی در حال ایفای نقشی فراتر از مسئولیت خود است

به گزارش وبلاگ اسبیکو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، مهدی علی نژاد در بازدید از فدراسیون ورزش های همگانی و دیدار با افشین ملایی که امروز چهارشنبه صورت گرفت ضمن بیان این مطلب گفت: برقراری ارتباط فدراسیون ورزش های همگانی با شهرداری ها برگ برنده ای است که محور توسعه ورزش همگانی محسوب می شود. چرا که اگر شهرداری ها پای کار نیایند اتفاق خاصی در این حوزه نمی افتد.

علی نژاد اضافه نمود: متأسفانه ورزش طی سال های اخیر گران شده و جایگاه واقعی که باید در سبد خانوارهای ایرانی داشته باشد را ندارد.

وی با اشاره به ضرورت هم افزایی همه فدراسیون ها در حوزه ورزش همگانی اضافه نمود: باید کمیته های همگانی همه فدراسیون ها بیش از گذشته فعال شوند و کمک همه فدراسیون های قهرمانی و المپیکی به ورزش همگانی ضروری است.

معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در خاتمه این دیدار از حمایت همه جانبه این معاونت از رشته ورزش های الکترونیک برای حضور پیروز در بازی های آسیایی 2022 خبر داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی نژاد: فدراسیون همگانی در حال ایفای نقشی فراتر از مسئولیت خود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: فدراسیون همگانی در حال ایفای نقشی فراتر از مسئولیت خود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید