شکل چهره بچه هایی که در مریخ متولد می شوند!

به گزارش وبلاگ اسبیکو، هنگامی که کلمات کلیدی مانند بچه ها در مریخ و کودک متولد شده در فضا به آن داده شد، DALL·E چندین مفهوم مختلف را نشان داد.

شکل چهره بچه هایی که در مریخ متولد می شوند!

از هوش مصنوعی خواسته شده تا پیش بینی کند که بچه ها در مریخ چگونه خواهند بود و نتایج آن خبر خوبی برای آینده نسل بشر نیست.

به گزارش روزنامه سان، دانشمندان گمان می نمایند که زندگی در مریخ چندین تأثیر عجیب و منفی بر بدن انسان خواهد داشت و هیچ کس نمی داند که چگونه این امر بر تولد تأثیر می گذارد. DALL·E، یک نرم افزار هوشمند مصنوعی، این پیش بینی را انجام داد و به نتایجی به نظر واقعی رسید.

هنگامی که کلمات کلیدی مانند بچه ها در مریخ و کودک متولد شده در فضا به آن داده شد، DALL·E چندین مفهوم مختلف را نشان داد.

یکی نوزادی بدون صورت و انگشتان گم شده را نشان می دهد که در فضا شناور است. یکی دیگر پسر و دختری با ظاهری بسیار آینده نگر را با چهره های نگران و مدل مو های بزرگ به تصویر می کشد. ناسا و ایلان ماسک قصد دارند در چند دهه آینده انسان را به سیاره سرخ بفرستند.

در حالی که آن ها بر روی لجستیک کار می نمایند، سایر محققان در این فکر هستند که محیط تازه چه بلایی بر سر بدن انسان خواهد آورد.این احتمال وجود دارد که استعمارگران مریخ در نهایت به نوع تازهی از انسان تبدیل شوند.

به نوشته بیزنس اینسایدر، شرایط سخت مریخ می تواند اسکلت و ماهیچه های انسان را کوچک کند. فضانوردانی که در ایستگاه فضایی بین المللی می مانند، داشتن استخوان های ضعیفی را تجربه نموده اند.

اگر این اثرات در مدت زمان کوتاهی برای فضانوردان اتفاق بیفتد، دانشمندان فکر می نمایند زندگی تمام وقت در فضا می تواند به طرز چشمگیری ساختار ما را تغییر دهد.

کوچک شدن جمجمه می تواند منجر به بیماری های عصبی گردد. استخوان ها و ماهیچه های ضعیف می تواند عوارض دیگری برای سلامتی داشته باشد. مریخ از خورشید دورتر از سیاره ما است و یک روز معمولی می تواند شبیه یک روز ابری روی زمین باشد.

این محیط تاریک تر می تواند چشم انسان را در طول زمان تغییر دهد.

چالش های دیگر شامل تشعشعات فضایی است که انسان ها باید همواره از آن در امان باشند. مریخ دارای جوی است که بسیار نازک تر از جو زمین بوده و هیچ حفاظت میدان مغناطیسی در آن وجود ندارد. این بدان معناست که انسان ها باید راهی برای زنده ماندن در سطوح بالای تشعشعات سرطان زا بیابند.

منبع: همشهری آنلاین

منبع: فرادید

به "شکل چهره بچه هایی که در مریخ متولد می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکل چهره بچه هایی که در مریخ متولد می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید