خبرنگاران استاندار قزوین از شهرک صنعتی لیا بازدید کرد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، قزوین - خبرنگاران - راهنمایی الله جمالی پور استاندار قزوین روز چهارشنبه به صورت سرزده از شهرک صنعتی لیا در راستای تحقق شعار فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بازدید کرد.

خبرنگاران استاندار قزوین از شهرک صنعتی لیا بازدید کرد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، در این بازدید که عزیزالله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان و رئیس اتحادیه صادرکنندگان قزوین نیز حضور داشتند، استاندار قزوین به آنالیز موانع و مسائل شهرک صنعتی لیا پرداخت.

در این نشست در مورد ایجاد طرح توسعه و اصلاح شبکه فاضلاب شهرک، اجرای پروژه روکش آسفالت تعدادی از بلوارها و خیابان ها و تسریع در اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت خیابان های پارک الحاقی به شهرک صنعتی لیا بحث و گفت و گو شد.

در ادامه این نشست با حمایت قاطع استاندار از فراوری و توسعه شهرک، 300 میلیارد ریال اعتبار از منابع استانی و منابع داخلی شرکت شهرک های صنعتی استان، جهت اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت و زیباسازی و المان شهری شهرک صنعتی لیا در امسال در نظر گرفته شد.

افزایش حق شارژ جهت ارائه خدمات بیشتر به واحدهای فراوریی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی لیا، افزایش تخصیص آب به میزان 15 لیتر بر ثانیه با سرمایه گذاری بالغ بر 30 میلیارد ریال در امسال برای این شهرک صنعتی و انعقاد تفاهم نامه احداث پست برق دائم جدید با سرمایه گذاری 600 میلیارد ریال جهت تامین برق مورد احتیاج واحدهای صنعتی شهرک با مشارکت استانداری، برق منطقه ای زنجان و شرکت شهرک های صنعتی از دیگر مصوبات این نشست بود.

شهرک صنعتی لیا در 18 کیلومتری قزوین واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار قزوین از شهرک صنعتی لیا بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار قزوین از شهرک صنعتی لیا بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید