میادین میوه و تره بار تهران امشب تا ساعت 20 باز می مانند

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مدیر عامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به یلدا، جشن شب چله به عنوان یک سنت ملی، گفت: با اجرای جشنواره یلدای 98 در میادین میوه و تره بار کوشش داریم تا محصولات مورد احتیاج شب چله را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به دست مصرف کنندگان برسانیم و به همین منظور میادین تا ساعت 20 امشب باز می مانند.

میادین میوه و تره بار تهران امشب تا ساعت 20 باز می مانند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ اسبیکو، مدیر عامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به یلدا، جشن شب چله به عنوان یک سنت ملی، گفت: با اجرای جشنواره یلدای 98 در میادین میوه و تره بار کوشش داریم تا محصولات مورد احتیاج شب چله را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به دست مصرف کنندگان برسانیم و به همین منظور میادین تا ساعت 20 امشب باز می مانند.

، سید سعید راد اضافه کرد: جشنواره یلدای 98 از روز چهارشنبه 27 شروع و تا امروز 30 آذر ماه جاری ادامه دارد که در آخرین روز این جشنواره، 246 واحد میادین میوه و تره بار تهران تا ساعت 20 ک. سره مشغول به ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.

وی با بیان اینکه تدابیر و تمهیدات لازم برای تامین این محصولات از هفته ها قبل اندیشیده شده و میادین میوه و تره بار برای تامین محصولات مورد احتیاج شهروندان تا آخرین ساعت فعالیت آمادگی کامل دارند.

راد تاکید نمود: انواع تنقلات، شیرینی و خشکبار که امشب سهم بیشتری در سبد خانواده ها دارند، در میادین میوه و تره بار با کیفیت مطلوب و 20 درصد ارزان تر از میانگین قیمت سطح شهر عرضه می شوند.

براین اساس ضوابط ساعات کاری میادین از ساعت 8 صبح تا 13 و 15 تا 19 است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "میادین میوه و تره بار تهران امشب تا ساعت 20 باز می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میادین میوه و تره بار تهران امشب تا ساعت 20 باز می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید