مهران رجبی نو تلویزیون هم کشف شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، در میان چهره ها و مجریان ورزشی تلویزیون که قرار است ویژه برنامه های جام جهانی را اجرا کنند، نام سه بازیگر نیز به چشم می خورد که اجرای یکی از بخش های برنامه به آن ها سپرده شده است.

مهران رجبی نو تلویزیون هم کشف شد

به گزارش برترین ها، این روزها شاهد اتفاقاتی در کشور هستیم که تقریباً همه را به واکنش واداشته است، از ورزشکاران تا هنرمندان و سیاسیون. در این شرایط صدا و سیما که مدت هاست دیگر توجه سابق عمده مردم را ندارد، بیش از پیش زیر تیغ انتقاد قرار گرفته است.

همزمان با استعفاها و خروج های اجباری از صدا و سیما از جانب بازیگران، مجریان و فیلم و سریال سازان، شاهد استفاده از یک مجری در چند برنامه تلویزیونی هستیم که به وضوح کمبود مجری کاربلد و محبوب را در شرایط کنونی در صدا و سیما نشان می دهد.

طی یکی دو ماه گذشته نیز استفاده از مهران رجبی در چند برنامه و مجری شدن بشیر حسینی با انتقادهای بسکمک از جانب کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شده است؛ چهره هایی که علاوه بر نداشتن تجربه کافی به عنوان مجری، به خاطر اظهارنظرهای عمدتاً بحث برانگیزشان نیز پیش از این خبرساز شده بودند.

تلویزیون که همواره مدعی بوده هویت حرفه ای هنرمندان، ستاره ها و چهره هایش از برکت وجود آنهاست و گویی برنامه سازان و مجریانی که برنامه ای تلویزیونی را برند می کنند، طفیلی آن هستند، حالا آنقدر کفگیرش ته دیگ خورده که دست به دامن افرادی مثل مهران رجبی و بشیر حسینی برای اجرای مسابقه هایی به نام خودمونی ورویانیوم شده است.

وقتی عرصه را بر عادل فردوسی پور تنگ کردند تا او را از مدار خود خارج کنند، می گفتند برنامه نود متکی به مجری و تهیه کننده آن نیست، اما شبکه سه با اجرای میثاقی تا این لحظه نتوانسته برنامه مجذوب کننده و پرمخاطبی مثل نود تولید کند.

همچنان که نتوانسته خلأ عدم همکاری رضا عطاران و حسن فتحی با تلویزیون در سریال سازی را با کارگردان و بازیگر کاربلدی که بتوانند سریالی خیابان خلوت کن بسازند، پر کند!

از آن سو ممنوع الکاری برخی مجریان تلویزیونی مثل فرزاد حسنی هم با حضور مجریان تازه وارد، جبران نشد. همچنان که هنوز هیچ گوینده خبری ای به میزان محمدرضا حیاتی نتوانسته ظهور کند که مخاطب پای شنیدن اخبارش بنشیند.

حالا و طی یکی دو روز اخیر نیز حضور رامین ناصرنصیر به همراه نیما شاهرخ شاهی در یکی از بخش های برنامه فوتبال زندگی است و علی مسعودی نیز برای حضور در یکی از بخش های برنامه ورزش از نگاه دو، موجی از واکنش ها را در پی داشت. انتخاب این چهره ها نشان می دهد پس از اتفاقات اخیر، دایره انتخاب تلویزیون برای استفاده از بازیگران به عنوان مجری، بیش از پیش محدود شده است.

رامین ناصرنصیر و علی مسعودی بازیگران خوبی هستند. ناصرنصیر به بهانه آثار پرمخاطبی که در کارنامه دارد و مسعودی به دلیل حضور پیروز اش به عنوان کمدین در خندوانه، توانسته اند نزد مخاطبان محبوبیتی به دست آورند، اما هر دو جزو چهره های تلویزیونی محسوب می شوند و حضور آنان در ویژه برنامه های جام جهانی، به عنوان امتیازی که بتواند پربیننده شدن برنامه را تضمین کند، جای سوال دارد. نیما شاهرخ شاهی نیز جایگاه درخور توجهی در تلویزیون ندارد و حضور او در فوتبال زندگی ا ست به این برنامه کمک نمی کند.

برخی بازیگران مانند امیر جعفری، پژمان بازغی و کامبیز دیرباز، برای کری خوانی هایی که دارند یا صحبت هایی که معمولا درباره علاقه شدیدشان به فوتبال مطرح کرده اند، جزو بازیگران اهل فوتبال به شمار می آیند، اما از میان رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی و علی مسعودی، این تنها نیما شاهرخ شاهی است که علاقه فراوانی به این ورزش دارد.

او جزو تیم فوتبال هنرمندان است و سابقه بازی در این تیم را نیز دارد. برخلاف او، رامین ناصرنصیر و علی مسعودی علاقه خاصی به فوتبال ندارند و به طور کلی چنین وجهه ای از خود به نمایش نگذاشته اند، در این شرایط، انتخاب آن ها با اما و اگرهای بیشتری روبرو می شود.

پخش ورزش از نگاه دو و فوتبال زندگی است از شنبه آغاز شده است و تا دیروز تنها یک قسمت از این ویژه برنامه ها پخش شده بود و برای بررسی کیفیت آن ها باید صبر کرد، اما همان طور که در اخبار مربوط به این دو برنامه آمده است، رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی و علی مسعودی به عنوان راوی در یکی از بخش ها حضور دارند و قرار نیست کار مجری را انجام بدهند.

هیچ کدام از این سه بازیگر تا کنون تجربه روایت یک مستند یا اجرای برنامه را نداشته اند و این اولین بار است که روایت یا اجرای ویژه برنامه های جام جهانی را تجربه می کنند.

علی مسعودی برای سفر به قطر با گروه مستندساز ورزش از نگاه دو همراه خواهد شد تا در قالب یک بخش ضبطی و غیرزنده به حواشی و اتفاقات مجذوب کننده جام جهانی بپردازد.

در یکی از بخش های قسمت اول فوتبال زندگی ا ست که رامین ناصرنصیر و نیما شاهرخ شاهی در آن حضور داشتند، تنها شاهد سفر آن ها به قطر بودیم، اما احتمالا این دو بازیگر نیز ماموریتی مشابه مسعودی خواهند داشت.

البته این به معنی آن نیست که پیش از اتفاقات اخیر، تلویزیون دست پری از چهره های محبوب داشته و فهرست درخور توجهی از آن ها را در برنامه های ترکیبی و سریال ها ارائه می کرده، اما به هر حال شرایط پس از اتفاقات اخیر بدتر شده است.

منبع: فرارو

به "مهران رجبی نو تلویزیون هم کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران رجبی نو تلویزیون هم کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید