لری گربه یک روباه را از ساختمان نخست وزیری فراری داد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، لری گربه گربه ساکن داونینگ استریت پس از برخورد با یک روباه با موفقیت از قلمرو خود دفاع کرد.

لری گربه یک روباه را از ساختمان نخست وزیری فراری داد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، این دو حیوان متخاصم شب گذشته در خیابان داونینگ شماره 10 با یکدیگر برخورد کردند. لری توانست قبل از تعقیب رقیب خود را مجبور به عقب نشینی در بوته ها کند.

رویارویی پر تنش بین داونینگ استریت چیف موزر و روباه شهری شاهد درگیری دو حیوان متخاصم بود که برای قلمرو خارج از خانه نخست وزیر می جنگیدند.

علیرغم اینکه مقدار روباه تقریباً دو برابر گربه نخست وزیری بود، لری 15 ساله توانست این حیوان را مجبور به عقب نشینی در بوته های مجاور کند.

اما همه چیز به همین جا ختم نشد. گربه معروف به وضوح نشان می دهد که روباه جایی در خیابان داونینگ ندارد و با حملات دیگر کوشش می نماید با تعقیب روباه را دور کند.

اما روباه به همان مقدار سرسخت است و دوباره ظاهر می گردد، این بار در حالی که لری به آن خیره می گردد، پشت تیر چراغ پنهان می گردد.

چشم های درخشان روباه را می توان دید که به لری خیره شده اند، درحالی که او با بی احتیاطی در حالی که دمش را در هوا بالا می برد سرگردان است.

این ویدئو با روباه شکست خورده به خاتمه می رسد که لری به طور معمولی می نشیند و از یک پیروزی به دست آمده در نمایش سلطه لذت می برد.

لری گربه در سال 2011 به خانه تازه خود در داونینگ استریت پیوست. او در طول سال ها همراه بسیاری از نخست وزیران از جمله دیوید کامرون، ترزا می، بوریس جانسون و اکنون لیز تراس بوده است.

این گربه با حیوانات دیگر از جمله دشمن اصلی خود پالمرستون، گربه ساختمان وزارت امور خارجه و بعلاوه با فریا گربه ای که متعلق به جرج آزبرن بود، درگیر شده است.

منبع: فرارو

به "لری گربه یک روباه را از ساختمان نخست وزیری فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لری گربه یک روباه را از ساختمان نخست وزیری فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید