شرط داشتن چک برای ثبت نام خودروها برداشته شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، با دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، شرط اخذ هر گونه چک از شرایط ثبت نام خودرو در مقطع کنونی حذف شد.

شرط داشتن چک برای ثبت نام خودروها برداشته شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو به نقل از شاتا، پیش از این خودروسازان در شروط اعلامی به متقاضیان در حوزه ثبت نام خودروها، شرط اخذ چک صیادی یا چک متعلق به بستگان درجه یک را مطرح نموده بودند که با دستور سرپرست وزارت صمت، شرط اخذ هر گونه چک در این مرحله از ثبت نام ملغی اعلام شد.

به همین دلیل قائم مقام مدیرعامل سایپا اعلام نموده که در طرح فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا، الزام چک صیاد برداشته شده و چک عادی نیز برای تسهیلات پذیرفته می گردد.

مجید باقری ادامه داد: همچنین امکان ارائه این چک توسط بستگان درجه یک خریدار نیز فراهم شده است.

پیش از این، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو نیز از امکان بازنگری در ارایه چک ضمانت صیاد در فروش فوق العاده ایران خودرو خبر داده بود.

به گفته بابک رحمانی درحال حاضر حدود 50 هزار نفر در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو پیروز به ثبت نام شده اند که تا به امروز مشکل خاصی در فرآیند ثبت نام وجود نداشته است.

وی با اشاره به مشکل بعضی از متقاضیان در ارایه چک به نام توضیح داد: در صورتی که بعضی از مشتریان به واسطه این محدودیت امکان ثبت نام نداشته باشند، این موضوع قابل بازنگری خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرط داشتن چک برای ثبت نام خودروها برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط داشتن چک برای ثبت نام خودروها برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید