سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال تغییر کرده است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که براساس اظهارات وزیر دفاع سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال تغییر کرده است.

سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال تغییر کرده است

به گزارش وبلاگ اسبیکو به نقل از ایسنا، محمدحسین فرهنگی در حاشیه جلسه امروز(سه شنبه) مجلس درباره جلسه غیر علنی امروز مجلس در جمع وبلاگ اسبیکو گفت: امروز در مجلس میزبان دو نفر از وزرای دولت بودیم و از قبل قرار بود که هردو جلسه به صورت علنی برگزار شود با درخواست وزیر دفاع و با توجه به اینکه تاکید داشتند برخی نکات طبقه بندی را در جلسه مطرح می کنند، جلسه به صورت غیر علنی برگزار شد.

وی اضافه نمود: وزیر دفاع درباره تغییر سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال، نوسازی صنایع دفاعی، ارتباط ارگانیک با بخش های علمی و جامعه علمی کشور مطرح کرد. همچنین درباره محصولات تولیدی تاثیر گذار در حوزه دفاعی را معرفی کرد که شرایط را برای مقابله با هرگونه تهدیدی آماده کند.

فرهنگی ادامه داد: امیر حاتمی به قرار دریافت مسائل معیشتی در اولویت دولت و این وزارتخانه اشاره کرد؛ در دوره مدیریتی وزیر دفاع اتفاقات مثبتی در حوزه معیشت کارکنان و اعضای نیروهای مسلح ایجاد شده است؛ با توجه به شرایط اقتصادی کشور این اقدامات کافی نیست و ایشان محدودیت ها و مسائل خود را در این حوزه توضیح داد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس درباره کمیسیون های تخصصی نیز گفت: تا به امروز 11 کمیسیون تشکیل و هیات رییسه آنها معین شده است و دو کمیسیون نیز باقی مانده است که هیات رییسه یکی از آنها امروز انتخاب می شود، مجلس طرحی را در دست اقدام دارد که با به دنبال مجوز قانونی در این زمینه است با اصلاح تبصره 1 ماده 28 آیین نامه داخلی مجلس طرحی آماده شده که پس از بازگشت کنندگان از حوزه های انتخابیه به صورت دو فوریت در صحن مطرح می شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال تغییر کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست دفاعی به سیاست دفاعی فعال تغییر کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید