سولسشایر: فکر نمی کردم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد، لبخند به لبان بازیکنان ما برگشت

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از پیروزی و پیشروی شاگردانش در لیگ اروپا ابراز رضایت کرد و دفاع خوب را نقطه قوت بازی آنها دانست.

سولسشایر: فکر نمی کردم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد، لبخند به لبان بازیکنان ما برگشت

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تیم فوتبال منچستریونایتد با کسب پیروزی 5 بر صفر مقابل بروژ بلژیک در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در مجموع با نتیجه 6 بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، راهی مرحله بعد شد.

با وجود این پیروزی پرگل چیزی که توجه سرمربی شیاطین سرخ را جلب کرد و تحسین او را برانگیخت عملکرد دفاعی شاگردانش مقابل کننده بلژیک بود.

سولسشایر پس از بازی به شبکه BT اسپورت گفت: ما گل نمی خوریم که این برای من خیلی مهم است. ما در این مسابقه همان طوری بازی کردیم که می خواستیم. لبخند به لبان بازیکنان ما برگشته است. آنها با اعتمادبه نفس بازی می کنند و این همان چیزی است که من می خواهم. ورود بازیکنان جدید این اعتمادبه نفس را در تیم ایجاد کرده است. فوتبالی که ما گاهاً در این بازی ارائه می کردیم، بیش از هر چیز دیگری مرا خوشحال کرد. بازی را با انگیزه ای بالا آغاز کردیم و گل های خوبی هم زدیم.

ایگالو یکی از بازیکنانی که منچستریونایتد در پنجره ژانویه خرید، مقابل بروژ به میدان رفت و عملکردش رضایت سولسشایر را به همراه داشت. او به دلیل مصدومیت آنتونی مارسیال در ترکیب قرار گرفت و مزد بازی خوبش را با گلزنی گرفت.

سرمربی نروژی من یونایتد درباره عملکرد این بازیکن نیجریه ای گفت: او در خط حمله بازی می کند و می تواند در حالی که پشت به دروازه هست هم کارش را انجام دهد. گلی که زد، نمونه خوبی از همان چیزی است که من از او می خواهم. ایگالو در حفظ توپ بازیکن توانمندی است. ما پیش از این خلاء چنین بازیکنی را در تیم مان حس می کردیم.

در حالی که کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ برتر برای منچستریونایتد کار سختی به نظر می رسد این تیم می تواند با فتح لیگ اروپا این سهمیه را کسب کند، اتفاقی که سال 2017 در زمان مربیگری ژوزه مورینیو رخ داد.

سولسشایر با اشاره به شکسته شدن طلسم گلزنی بازیکن برزیلی تیمش فرد که از ماه سپتامبر 2018 گل نزده بود، در قالب شوخی اعتراف کرد به اینکه او در این بازی گل بزند خوش بین نبوده است. او گفت: من مطمئن نبودم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد. البته این فقط یک شوخی است که از مدتی پیش در تیم ما با فرد صورت می گیرد. او اما گلزنی کرد و من هم از او خیلی راضی ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: فکر نمی کردم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد، لبخند به لبان بازیکنان ما برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: فکر نمی کردم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد، لبخند به لبان بازیکنان ما برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید