چلسی، جواهر مورد نظر بارسلونا را ربود

به گزارش وبلاگ اسبیکو، فابریزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی گزارش داده است که چلسی برای خرید این جواهر به توافق رسیده است. آبی ها برای این این بازیکن 15 میلیون یورو می پردازند و او را به تیمی دیگر قرض می دهند تا تجربه اندوزی کند.

چلسی، جواهر مورد نظر بارسلونا را ربود

چلسی سعی می نماید که همچنان در بازار جابجایی قدرتمند ظاهر گردد. آن ها در حال حاضر روی خروج بازیکنان مازاد کار می نمایند تا جا را برای چهره های تازه باز نمایند. حکیم زیاش، کالیدو کولیبالی و ادوارد مندی راهی عربستان شده اند، کای هاورتز به آرسنال ملحق شد و روبن لوفتوس چیک به میلان نزدیک است. از سویی میسون مونت شانس زیادی برای ملحق شدن به منچستریونایتد دارد.

چلسی البته تا کنون خرید نیکولاس جکسون مهاجم ویارئال را قطعی نموده است و شرایط خرید موزس کایسدو را هم زیر نظر دارد. تاد بولی مالک چلسی نشان داده که به خرید بازیکنان آینده دار علاقه زیادی دارد. آنجلو گابریل مورد توجه بارسلونا قرار داشت، اما در نهایت این چلسی بود که گوی رقابت را برای خرید این بازیکن ربود. مسائل مالی بارسلونا باعث می گردد که آن ها توان رقابت با سایر باشگاه های بزرگ اروپا را در بازار جابجایی نداشته باشند.

منبع: فرارو

به "چلسی، جواهر مورد نظر بارسلونا را ربود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلسی، جواهر مورد نظر بارسلونا را ربود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید