سلطانی فر: هیچ گرایش رنگی در فوتبال ایران ندارم، مسئولیتم یاری به هر دو تیم پرسپولیس و استقلال است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت که تمایل رنگی در فوتبال ایران ندارد و مسئولیتش یاری به هر دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال است.

سلطانی فر: هیچ گرایش رنگی در فوتبال ایران ندارم، مسئولیتم یاری به هر دو تیم پرسپولیس و استقلال است

به گزارش وبلاگ اسبیکو و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر گفت: فکر می کنم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بنیان فوتبال ما هستند. البته الان همه باشگاه ها شرایط شان خوب است و همه باشگاه ها در لیگ مسابقات خوبی انجام می دهند و بالاخره همواره یک قطب سوم هم ما داشتیم که در کنار این دو تیم یک زمانی پاس بود یک زمانی سپاهان بود و باشگاه های دیگر بودند که به فوتبال ما یاری می کردند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: می دانیم همواره وقتی که حال فوتبال در باشگاه ها به ویژه این دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خوب بوده، حال فوتبال تیم ملی ما خوب بوده است. همچنین از جهت اینکه بنده به یک تیم گرایش داشته باشم یا به یک تیم گرایش نداشته باشم، اصلاً چنین چیزی نیست.

وی گفت: بنده، مسئولیتم، ایده و گرایشم این است که به هر دو تیم یاری نموده، پشتیبانی کنم. به این دلیل احساس دارم یاری به رشد این دو تیم، یاری به رشد و یاری به فوتبال ملی ماست، یاری به افتخارآفرینی در سطح فوتبال آسیا و فوتبال دنیاست.

سلطانی فر ادامه داد: با توجه به اینکه دو تیم پرسپولیس و استقلال بیشترین طرفدار را در سطح کشور دارند، برای من واقعاً مهم است که مسائل و مسائل این دو تیم را ما بتوانیم به گونه ای حل کنیم که این دو تیم همواره در شرایط خوبی قرار داشته باشند و بتوانند بازی های خوبی انجام دهند تا پیروزی های خوبی داشته باشند. به ویژه پیروزی های خارج از مرزهای مان در مسابقات بین المللی و لیگ قهرمانان آسیا که باعث عزت و افتخار ما شوند.

وزیر ورزش و جوانان توضیح داد: بنده نه گرایش خاصی به این رنگ دارم نه گرایش خاصی به آن رنگ دارم، وظیفه و مسئولیتم این است که از هر دو تیم حمایت نموده و برای رشد و ارتقای هر دو تیم کوشش کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سلطانی فر: هیچ گرایش رنگی در فوتبال ایران ندارم، مسئولیتم یاری به هر دو تیم پرسپولیس و استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: هیچ گرایش رنگی در فوتبال ایران ندارم، مسئولیتم یاری به هر دو تیم پرسپولیس و استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید