رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مدیرکل هنر های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش این اداره کل را منصوب کرد.

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اسبیکو، کاظم نظری مدیرکل هنر های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری به مهدی امینی آمده است:

جناب آقای مهدی امینی

سلام علیکم

با عنایت به اهمیت امر ارزشیابی و نظارت بر هنر های نمایشی، به منظور ارتقای سطح کیفی آثار هنری در چارچوب ضوابط و قوانین و تسهیل و تسریع فرایند های مرتبط با صدور مجوز آثار نمایشی در کشور و بعلاوه نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنر های نمایشی منصوب می شوید. انتظار می رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و تشکیل جلسات تخصصی و بهره گیری از توان کارشناسی همکاران محترم شورا و نیرو های خلاق و متعهد در این راستا کوشا و پیروز باشید.

بعلاوه در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و نو شورای ارزشیابی و نظارت که روز سه شنبه 17 مردادماه در سالن کنفرانس دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت ارشاد با حضور مدیرکل هنر های نمایشی، معاون اجرایی اداره کل هنر های نمایشی، مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی و جمعی از اعضای شورای ارزشیابی و نظارت ومدیران اداره کل هنر های نمایشی برگزار گردید، کاظم نظری مدیرکل هنر های نمایشی در آیین معارفه رئیس نو شورای نظارت و ارزشیابی بر نمایش اداره کل هنر های نمایشی از زحمات دلسوزانه آقای وحید فخر موسوی، رئیس پیشین این شورا تقدیر کرد.

مدیرکل هنر های نمایشی در ادامه اضافه کرد: ما شبانه روز حجم کار های شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش را می بینیم و به شخصه شاهد کوشش های همه عزیزان در شورا بوده ام.

وی ابراز امیدواری کرد تا مهدی امینی و همکارانشان، اتفاقات خوبی را در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش رقم بزنند.

نظری در انتها سخنان خود گفت: در آخر سپاسگزار همه عزیزان خصوصاً وحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش هستم و آرزوی موفقیت می کنم برای همه عزیزان.

در ادامه رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنر های نمایشی از زحمات سیدوحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش تشکر و قدردانی کرد و ضمن خیرمقدم به مهدی امینی آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی برای او کرد.

بعلاوه هوشنگ هیهاوند عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش ضمن تشکر از حضور 42 ماهه سید وحید فخر موسوی از سختی ها و شیرینی های این کار گفت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

سید وحید فخر موسوی سخنران بعدی این آیین گفت: من باید از سه مدیر تشکر کنم که در این 42 ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که بنده رو در این جایگاه بنده را منتصب کرد دوم آقای قادر آشنا که با آرامش و متانت و پشتیبانی همراه بنده بود و سوم دوست عزیزم آقای کاظم نظری که این بار را از روی دوش من برداشت و من را آسوده خاطر کرد و مسبب خیر شدند برای من.

بخش انتهای این مراسم به سخنان مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنر های نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: تشکر می کنم از آقای نظری که به من اعتماد کردند و محبت کردند و بعلاوه از آقای فخر موسوی و محبتی که به بنده داشتند و این موضوعی است که همیشه در فکر من باقی خواهد ماند. بعلاوه خداوند متعال را شاکرم که این افتخار نصیب بنده شد که در جمع سروران فرهیخته و ارجمند و البته صاحب دانش هستم تا دورانی را سپری بکنم و این برای من بسیار مهم است و امیدوارم مجموع زحماتی که اداره کل هنر های نمایشی در این زمینه انجام داده است، دیده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید