دوراهی خرید خانه بزرگ متراژ در تهران، قیمت خانه های بالای 200 متر

به گزارش وبلاگ اسبیکو، آنالیز فایل های عرضه شده به بازار مسکن شهر تهران از گروه بزرگ متراژها نشان می دهد خریداران این واحدها بر سر یک دوراهی برای انتخاب قرار دارند. آنها ناگزیر هستند یا خانه های نوساز و یکی دو ساله یا خانه های خیلی سالخورده را انتخاب نمایند.

دوراهی خرید خانه بزرگ متراژ در تهران، قیمت خانه های بالای 200 متر

به گزارش دنیای اقتصاد، در بازار فروش آپارتمان های 100 مترمربع به بالا تعداد فایل های میانسال بسیار اندک است و در اغلب محله ها یا واحدهای نوساز و تازه ساز لوکس برای فروش عرضه شده یا واحدهای با سن بنای 20 سال به بالا. طبیعی است اگر خریداری قصد جدی برای تملک یک واحد مسکونی بزرگ متراژ داشته باشد، ناگزیر است در اغلب محله ها در این دو راهی انتخاب، یکی را انتخاب کند. از طرفی واحدهای لوکس متراژ نوساز اغلب قیمت های پیشنهادی بالایی دارند و واحدهای قدیمی نیز اگرچه سطح قیمت مناسب تری دارند اما نیازمند بازسازی اساسی هستند. از این رو انتخاب برای متقاضیان خرید آپارتمان های 100 مترمربع به بالا با توجه به محدودیت تنوع سنی عرضه امری سخت است.

البته تعداد متقاضیان خرید مسکن که در بازار در حال جست وجو هستند به طور کلی بسیار اندک است و در این بین خریداران املاک بزرگ متراژ نیز به مراتب کمتر از متقاضیان سایر گروه های سنی هستند. بنابراین معامله در این بخش از بازار مسکن در بیشتر محله ها انگشت شمار است. اما در عین حال بخشی از محدودیت معامله قطعی املاک بزرگ متراژ را باید به مشکلاتی نسبت داد که عرضه محدود در این بازار برای خریداران ایجاد نموده و انتخاب را برای آنها سخت نموده است.

منبع: فرارو

به "دوراهی خرید خانه بزرگ متراژ در تهران، قیمت خانه های بالای 200 متر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوراهی خرید خانه بزرگ متراژ در تهران، قیمت خانه های بالای 200 متر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید