درگیری پیکه و زن سابقش ، ماجرای تماس جنجالی و خشم ستاره سابق بارسلونا

به گزارش وبلاگ اسبیکو، ستاره سابق بارسلونا و خواننده کلمبیایی در آخرین تماسی که داشتند دچار درگیری لفظی شدند.

درگیری پیکه و زن سابقش ، ماجرای تماس جنجالی و خشم ستاره سابق بارسلونا

به گزارش وبلاگ اسبیکو آنلاین، آخرین تماس شکیرا و جرارد پیکه دو روز قبل از ترک اسپانیا از سوی خواننده کلمبیایی انجام شد. شکیرا به تازگی همراه با میان و ساشا، دو فرزند خود راهی آمریکا شده و زندگی نوی را در میامی شروع نموده است.

  • باورنکردنی؛رابطه مخفیانه نامزد نو پیکه با گواردیولا | خبری که مثل بمب در اسپانیا صدا کرد

بچه ها پیکه و شکیرا قرار است در یکی از خاص ترین مدارس شهر به نام Miami Country Day School که سالیانه هزینه حیرت انگیز 33 تا 46 هزار دلار را دارد درس بخوانند.

برنامه تلویزیونی Fiesta در قسمت اخیرش محتوای آخرین تماس پیکه و شکیرا را فاش کرد. در این تماس شکیرا تایید کرد که تا دو روز دیگر با بچه هاش ساشا و میلان به ایالات متحده آمریکا نقل مکان خواهد نمود. او بعلاوه شرح داد که به علت بدتر شدن شرایط پدرش و با توجه به اینکه او قادر به درمان در بارسلونا نیست، تاریخ این حرکت را جلو انداخته است.

به گفته ¡Hola! گتم بعدی برای پدر شکیرا عملیات نوی است که آنها در سه ماهه دوم سال انجام خواهند داد. با این حال، در این برنامه ادعا شد که این تماس همه چیز را تغییر داده است. آن ها فاش کردند که در این تماس صحبت هایی رد و بدل شده که به مذاق ستاره سابق بارسلونا خوش نیامده است. پیکه در ادامه عصبانی شده و به دلایل شکیرا توجهی ننموده است. در حال حاضر هم شکیرا از این ماجرا ناراحت است زیرا آخرین گفتگوی آن ها آنطور که انتظار می رفت محبت آمیز پیش نرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "درگیری پیکه و زن سابقش ، ماجرای تماس جنجالی و خشم ستاره سابق بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری پیکه و زن سابقش ، ماجرای تماس جنجالی و خشم ستاره سابق بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید