گتوسو: خالی بودن استادیوم بارسلونا به نفع ماست، طول می کشد تا از شر برچسب مربی تدافعی خلاص شوم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی تیم فوتبال ناپولی خالی بودن استادیوم تیم حریف در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را به نفع شاگردانش دانست و تأکید کرد تیم او یک تیم دفاعی نیست.

گتوسو: خالی بودن استادیوم بارسلونا به نفع ماست، طول می کشد تا از شر برچسب مربی تدافعی خلاص شوم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، جنارو گتوسو در نشست خبری پیش از بازی امشب (شنبه) تیمش در خانه بارسلونا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که در آن مردانش به خاطر تساوی یک - یک دور رفت، محکوم به گلزنی هستند، به وبلاگ اسبیکو گفت: همه ما می دانیم که این بازی برای ما یک بازی بسیار سخت است. می دانیم بارسلونا چه تیمی است و می دانیم که برای نتیجه دریافت مقابل این تیم باید عملکردی فوق العاده داشته باشیم هم از نظر فنی و هم از نظر تاکتیکی.

گتوسو درباره شانس لورنزو اینسینیه جهت حضور در ترکیب ناپولی برای بازی مقابل بارسلونا هم گفت: پنجشنبه او 50 درصد شانس تمرین داشت و روز بعد او صد درصد با تیم تمرین کرد. من می خواهم پزشکان تیم بگویند که او صد درصد شانس بازی هم دارد. اگر این گونه نباشد در ترکیب اصلی قرار نخواهد گرفت، اما به شیوه دیگری به ما برای انجام یک بازی خوب یاری خواهد نمود.

گتوسو با ابراز نارضایتی از اینکه خیلی ها تیم او را یک تیم تدافعی توصیف می نمایند، اضافه نمود: برای آگاه شدن از شرایط یک تیم شما باید بلد باشید آمار و داده ها آن را تعبیر کنید. شاید در ایتالیا مردم ما بلد نیستند این کار را انجام دهند و شاید هم شما وبلاگ اسبیکو می خواهید لقبی که من از دوران بازیگری ام داشته ام را برجسته کنید. به هرحال آمارها چیز دیگری درباره تیم ما می گویند. اگر بعضی نظم تاکتیکی یک تیم را با بازی دفاعی اشتباه می گیرند، این دیگر مشکل من نیست. من به عنوان یک مربی رویکرد کاملاً متفاوتی نسبت به رویکردم در دوران بازیگری دارم. می دانم که خلاص شدن از شر این برچسب تدافعی زمان می برد، اما مسئله ای نیست.

بازی امشب ناپولی مقابل بارسلونا در استادیوم خالی از تماشاگر نوکمپ (به دلیل کرونا) برگزار می گردد و گتوسو این موضوع را یک امتیاز برای تیمش تلقی می نماید.

او گفت: فوتبال بدون تماشاگر فوتبال نیست. این تماشاگران هستند که به شما انگیزه، احساس و انرژی می دهند. خالی بودن استادیوم برای تیم میهمان خوب است و برای تیم میزبان بد، اما در هر صورت تماشاگران بخشی از دنیای فوتبال هستند. خالی بودن استادیوم این بار برای ما یک امتیاز کوچک است. به هرحال خالی بودن استادیوم شانس ما را در قیاس با زمانی که این استادیوم 90 هزار تماشاگر دارد، بیشتر می نماید.

ناپولی از ساعت 23:30 به وقت تهران میهمان بارسلونا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گتوسو: خالی بودن استادیوم بارسلونا به نفع ماست، طول می کشد تا از شر برچسب مربی تدافعی خلاص شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گتوسو: خالی بودن استادیوم بارسلونا به نفع ماست، طول می کشد تا از شر برچسب مربی تدافعی خلاص شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید