خارجی ها در تحویل واکسن به ایران بدقولی کردند

به گزارش وبلاگ اسبیکو، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به علت مشکلاتی که در فرایند واکسیناسیون به وجود آمد از مردم عذرخواهی می کنیم، گفت: خارجی ها در تحویل واکسن به ایران بدقولی کردند.

خارجی ها در تحویل واکسن به ایران بدقولی کردند

به گزارش وبلاگ اسبیکو، حسینعلی شهریاری با حضور در محل واکسیناسیون کرونا در باغ موزه دفاع مقدس، با اشاره به بازدید سرزده رئیس مجلس از محل واکسیناسیون در حسینیه ارشاد، اظهار کرد: هنگام بازدید ایشان اعتراضاتی نسبت به فرایند واکسیناسیون از سوی مردم مطرح شده بود. البته مردم طی چند روز گذشته تماس های متعددی هم با نمایندگان خود در مجلس داشتند و شایعات متعددی را همانند نوبت فروشی مطرح کردند که صحت و سقم آنها را ما نمی دانیم.

وی ادامه داد: البته سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا هم چهار روز گذشته اعلام نموده بود که در این خصوص اتفاقاتی به وقوع پیوسته که باید آنها را مدیریت کنیم. بعد از بازدید رئیس مجلس از محل واکسیناسیون حسینیه ارشاد، از دفتر ایشان به ما گفته شد امروز به این مرکز آمده و از فرایند واکسیناسیون بازدیدی داشته باشیم.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به اسم نماینده مردم به علت مشکلاتی که در فرایند واکسیناسیون به وجود آمد از آنها عذرخواهی می کنیم، گفت: قطعاً سوءتدبیرهایی وجود داشت اما باید این را هم بپذیریم که ما تحریم هستیم و با بدقولی خارجی ها رو به رو شدیم. از ابتدا قرار بود نصف هر اندازه واکسنی که وارد می گردد را تزریق و نیمی دیگر را برای نوبت دوم نگه دارند اما از آنجایی که خارجی ها قول داده بودند به موقع واکسن ارسال می نمایند تصمیم گرفتند به علت شیوع بیماری، هرچه سریع تر واکسیناسیون سالمندان را انجام دهند تا با نیتی خیرخواهانه از افزایش مرگ و میر جلوگیری نمایند اما متأسفانه واکسن به موقع به دستمان نرسید و به رغم اینکه اعلام شد در صورت دریافت پیامک به مراکز مراجعه گردد، بعضی که نگران اتمام دوباره واکسن بودند به مراکز هجوم آورده و صف های طولانی تشکیل شد.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین

به "خارجی ها در تحویل واکسن به ایران بدقولی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خارجی ها در تحویل واکسن به ایران بدقولی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید