حضور تماشاگر در نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال آزاد شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تهران (پانا) - بازی های مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

حضور تماشاگر در نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال آزاد شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، بازی های مرحله نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال کشور بر اساس پیگیری فدراسیون بسکتبال و اخذ موافقت ها با حضور تماشاگران چهار تیم برتر این دوره از مسابقات طبق شرایط و ضوابط خاص برگزار می گردد.

بر همین اساس، تماشاگران با ثبت نام در سامانه ملی و به وسیله پنل اختصاصی هر باشگاه با توجه به محدودیت تماشاگران حاضر در سالن بسکتبال آزادی که سهم هر تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی پنجاه نفر است ، هر باشگاه باید به وسیله پنل اختصاصی، طرفداران خود را برای هر بازی ثبت تا بلیط الکترونیکی صادر گردد.

ثبت نام تماشاگران در سامانه ملی و پرداخت هزینه صرفا بابت عضویت در این سامانه بمدت یکسال بوده و بازی های نیمه نهایی، رده بندی و فینال بعلاوه مسابقاتی که تا سرانجام امسال در سالن های بسکتبال و زیر نظر فدراسیون برگزار می گردد ، برای تماشاگرانی که عضو سامانه ملی بسکتبال هستند، رایگان است .

فرآیند حضور تماشاگران هر تیم در سالن آزادی به باشگاه های حاضر در مرحله نیمه نهایی هم ابلاغ شده است .

همراه داشتن چاپ بلیط الکترونیکی و کارت ملی هنگام ورود به سالن بسکتبال آزادی الزامی است

تماشاگرانی می توانند بلیط بازی را تهیه نمایند که از نوبت دز دوم واکسن آنها 14 روز گذشته باشد، استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هم برای تماشاگران الزامی است .

منبع: خبرگزاری پانا

به "حضور تماشاگر در نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور تماشاگر در نیمه نهایی و فینال لیگ برتر بسکتبال آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید