افتتاح 457 طرح در هفته دولت در استان قزوین

به گزارش وبلاگ اسبیکو، استاندار قزوین گفت: در هفته دولت پروژه 457 طرح، با اعتباری بالغ بر 860 میلیارد تومان و اشتغال 6 هزار نفر افتتاح می شود.

افتتاح 457 طرح در هفته دولت در استان قزوین

به گزارش از ، جمالی پور استاندار قزوین با اشاره به افتتاح طرح ها در هفته دولت گفت: تاکستان 61 پروژه با اشتغال 503 نفر و اعتبار 108 میلیارد تومان، در بویین زهرا 105 پروژه با اشتغال 786 نفر و اعتبار 108 میلیارد تومان، در البرز 52 پروژه با اعتبار 55 میلیارد تومان، در آوج 73 پروژه با اشتغال 559 نفر و 23 میلیارد تومان و در آبیک 72 پروژه با اشتغال 3410 نفر و با اعتبار 39 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

او افزود: پروژه های قابل افتتاح دهکمک ها و شهرداری ها نیز در این آمار دیده شده که شامل افتتاح چند شرکت صنعتی، طرح های کشاورزی و علمی و فرهنگی درنظر گرفته شده است.

به گفته جمالی پور؛ امسال این طرح ها با اعتبار 860 میلیارد تومان افتتاح می شود، سال گذشته این میزان 670 میلیارد تومان بوده؛ سد نهب باید امسال افتتاح شود.

استاندار با اشاره به طرح انتقال آب سد طالقان به آبیک گفت: این طرح زودتر از سایر طرح های نیمه تمام اجرا خواهد شد.

استاندار تاکید کرد: استان قزوین توسعه نیافته است در بخش راه و مخابرات مشکل جدی داریم؛ باید تلاش کنیم کمبود ها هر چه سریع تر جبران شود.

جمالی پور شرح داد: با کنندگان تا بحال چالش نداشتیم و انسجام خوبی در استان وجود دارد؛ خدمت به مردم دعوا ندارد و همه ما برای خدمت کردن به مردم آمده ایم.

وی افزود: متاسفانه در 10 سال اخیر در سیستم های ما اتفاق هایی افتاده، که جسارت و ریسک از مدیران گرفته شده است. در شرایط بحران هستیم و باید مدیران جسارت داشته باشند البته قانون باید همیشه محترم شمرده شود گاهی تصمیماتی گرفتیم به خصوص در گمرک که ممکن است بعد ها تبعات داشته باشد.

استاندار با تاکید بر شرایط و مسائل جامعه گفت: از همه مدیرانی که برای حفظ امنیت جامعه ریسک می کنند حمایت می کنم؛ مدیری برای من ارزش دارد که در این شرایط، جهادی کار کند.

جمالی پور گفت: بیش از هزار سال است که عزاداری حسینی جزئی از فرهنگ ما شده و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، همه باید کمک کنند تا مراسم های عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی و کمترین میران آسیب دیدگی به مردم برگزار شود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا در مراسم های عزاداری تأکید کرده اند و همه ملزم هستند که از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا پیروی کنند.

استاندار قزوین گفت: خوشبختانه کنکور سراسری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در استان در حال برگزاری است.

جمالی پور با بیان اینکه مسئولان نباید تحت تأثیر دعوا های سیاسی قرار بگیرند چرا که این کار ظلم به نظام است شرح داد: در کشور سومدیریت وجود دارد، اما در سایه تلاش و وحدت می توانیم مسائل کشور را حل کنیم.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افتتاح 457 طرح در هفته دولت در استان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 457 طرح در هفته دولت در استان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید