آخرین مهلت ویرایش خودرو ها در سامانه یکپارچه

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مهلت ویرایش خودرو های مشتریان هر دو مرحله سامانه یکپارچه که موعد تحویل در سال آینده داشتند و از روز دوشنبه شروع شده بود، امروز به خاتمه می رسد؛ پس از اتمام این مهلت مشتریان باید به سایت خودروسازی که محصول آن را انتخاب نموده مراجعه و نسبت به واریز وجه خودرو اقدام نمایند تا فرآیند ثبت نام نهایی گردد.

آخرین مهلت ویرایش خودرو ها در سامانه یکپارچه

به گزارش ایسنا، از روز دوشنبه (20 شهریور) تا امروز پنجشنبه (23 شهریور) سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو ها برای ویرایش خودروی مشتریان هردو مرحله فروش یکپارچه موعد تحویل 1403 داشته اند، فعال شده بود تا بتوانند با تغییر خودروی خود، امکان دریافت خودرو در امسال داشته باشند.

برای این منظور متقاضیان بایستی با ورود به پروفایل کاربری خود، ابتدا گزینه لغو سفارش را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب می نموده تا خودرو قبلی حذف گردد. پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده تا بتوانند خودروی نو خود را انتخاب نمایند.

این امکان با توجه به اجرای تخصیص خودرو ها از محل ظرفیت های خالی موجود بعضی شرکت های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت های موجود، در راستای اجرای تصمیم کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام نموده و دارای پروفایل کاربری هستند، فراهم شد. این مهلت امروز (پنجشنبه) پس از چهار روز، به سرانجام می رسد و تا به امروز نیز صحبتی مبنی بر تمدید آن شنیده نشده است؛ با سرانجام یافتن این مهلت تغییر خودروها، مشتری بایستی به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرآیند ثبت نام نهایی گردد.

پس از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت پنج روز فراهم خواهد شد.

البته در صورت وجود متقاضی یک خودرو، بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت های معین شده قبلی صورت خواهد گرفت.

همه شرکت نمایندگان در دو مرحله اول و دوم فروش یکپارچه خودرو ها که نوبت دریافت در سال آینده دریافت داشته اند (حتی مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو که در مرحله دوم فروش، عرضه محصولی نداشته است) این امکان برایشان فراهم بود تا بتوانند از این فرصت ویرایش استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، مشتریانی که در این موعد مقرر خودروی نوبت دار خود را لغو کردند، اما امکان انتخاب خودروی جایگری برایش فراهم نشد، نگران نباشند؛ چراکه در چنین شرایطی، کماکان اولویت قبلی آن ها محفوظ خواهد ماند و در موعد مقرر خودرو را تحویل خواهند گرفت. اما اگر متقاضی، خودروی نو را انتخاب کرد، اما در زمان تعیین شده به وسیله خودروساز وجه خودرو را به حساب خودروساز واریز وجه ننمایند، از اولویت بندی حذف می شوند.

منبع: فرارو

به "آخرین مهلت ویرایش خودرو ها در سامانه یکپارچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ویرایش خودرو ها در سامانه یکپارچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید