کوشکی: هسته مشخصی برای روحانی تصمیم سازی می نماید

به گزارش وبلاگ اسبیکو، کارشناس مسائل سیاسی با اشاره بر اینکه شخص رئیس جمهور تصمیم ساز نیست گفت: واقعیت این است که هسته ای تعیین برای روحانی تصمیم سازی می نمایند.

کوشکی: هسته مشخصی برای روحانی تصمیم سازی می نماید

محمدصادق کوشکی فعال سیاسی در مصاحبه با خبرنگار احزاب وبلاگ اسبیکو، با بیان اینکه عدم حضور روحانی در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت، دهن کجی به 23 میلیون نفری بود که به وی رأی دادند، گفت: تقریباً روحانی انجام وظایف ریاست جمهوری خود را به خاطر ترس از ویروس کرونا تعطیل نموده و به نظر می رسد در این مدت نیز بیشتر در محدوده منزل خود تا کاخ سعدآباد تردد داشته است.

وی با تأکید بر اینکه روحانی صندلی ریاست جمهوری را جدی نگرفته است، گفت: باید دید که آیا رئیس جمهور با وجود شیوع ویروس کرونا در دفتر پاستور خود حاضر می گردد و با وزرا دولت جلسه های مستمر برگزار می نماید؟ روحانی به اهمیت مسئولیت خود پی نبرده و مردمی را که در انتخابات ریاست جمهوری به وی رأی دادند را مهم نشمرده است.

این فعال سیاسی با اشاره بر اینکه شخص رئیس جمهور تصمیم ساز نیست، توضیح داد: واقعیت این است که هسته ای معین برای روحانی تصمیم سازی می نمایند و امکان دارد واعظی [رئیس دفتر رئیس جمهور] هم یکی از آن نفرات تصمیم گیر باشد اما با نهایت تأسف روحانی به معنای دقیق کلمه رئیس جمهور نیست و این امری ثابت شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه رئیس جمهور صرفاً مجری برنامه های 3 یا 4 درصد جامعه است، بیان داشت: این طبقه جز طبقات رانت خوار و سرمایه سالار به شمار می آید که روحانی در طول 7 سال گذشته مسئول تأمین منافع این طبقه بوده است.

کوشکی اضافه کرد: مادامی که بصیرت در جامعه نباشد و سلبریتی ها پمپاژ نماینده های جهالت برای مردم رأی بسازند، طبقه سرمایه سالاران چون پول هنگفتی دارند، سلبریتی ها را استخدام می نمایند تا فضای مجازی را در مشت خود بگیرند.

وی یادآور شد: این طبقه از خوی استکباری برخوردار است و باید دیگر اجازه ندهیم که این طبقه ثروتمند با فضاسازی، بار دیگر نماینده خود را با رأی اکثریت مردم روی کار بیاورد و منافع ملت را قربانی منافع خود کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کوشکی: هسته مشخصی برای روحانی تصمیم سازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشکی: هسته مشخصی برای روحانی تصمیم سازی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید