کریمی: گل گهر، دندان گرد و چغر بود، قول داده بودم روز به روز بهتر شویم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی تیم فوتبال تراکتور حریف سیرجانی ها را تیمی چغر و دندان گرد خواند.

کریمی: گل گهر، دندان گرد و چغر بود، قول داده بودم روز به روز بهتر شویم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، فیروز کریمی پس از رجحان یک بر صفر تراکتور تبریز مقابل گل گهر سیرجان گفت: قول داده بودم که روز به روز بهتر شویم. این بحث را ندارم که این موضوع یعنی حتماً پیروز شویم. اگر این بازی را با ملاقات مقابل تیم انتهای جدولی ذوب آهن مقایسه کنید، هر کسی تصدیق می نماید که تغییرات مثبتی در تراکتور ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شاگردانش مقابل یک تیم پُرمهره نمایشی عالی ارائه کردند، توضیح داد: یکی دو صحنه می توانست منجر به گل ما گردد که اگر دقت می کردیم، گل می شد. فوتبالی که قرار باشد همه فرصت های آن تبدیل به گل گردد، فوتبال نیست. با این حال بچه های ما جانانه بازی کردند و از جان مایه گذاشتند. آنها بازی را تحت شرایطی ایده آل شروع کردند و ادامه دادند، اما آن را با شرایطی فوق ایده آل به خاتمه رساندند.

رقیب ما تیمی دندان گرد، پر و پا قرص و چغر بود. سرمربی تراکتور ضمن بیان این جمله گفت: خدا را شکر می کنم که پیروز شدیم. بچه ها در این بُرد خیلی زحمت کشیدند و همان میزان که ما در مربیگری تیم سهیم هستیم، رسول خطیبی هم در این پیروزی با ما سهیم است. این نتیجه ماحصل زحمات او هم است و هنوز از تعلیماتی استفاده می کنیم که او داده است. زمان سرمربیگری رسول کنار او بودم و خدا را شکر می کنم که شرایطی ایجاد شد تا به آینده خود خیلی امیدوارتر شدیم.

پس از مطرح شدن سوال یک خبرنگار درخصوص بازیسازی تراکتور از کناره ها، استفاده از منافذ گل گهر و وجود کمبود بازیکن در تراکتور، کریمی گفت: می خواهی من بروم و فردا ادامه اش را بخوانی؟! سوال حداکثر دو جمله دارد. در بعضی صحنه ها که می توانست منجر به گل گردد، پنج نفره در ضدحملات شرکت می کردیم و خیلی اوقات پنج به پنج می شدیم. گاهی هم پنج بازیکن ما در مقابل چهار بازیکن گل گهر بود. تحمل بار دفاعی ما خیلی بالاست.

وی با بیان اینکه تحمل بار دفاعی تراکتور بسیار بالاست، اعلام نمود: نمی خواهم به گذشته برگردم، اما می توانستیم دروازه خود را در این سه مسابقه بسته نگه داریم. سیستم دفاعی ما خیلی منظم و متمرکز است. با توجه به حضور بازیکنانی چون عباس زاده، بابایی و نریمان دنیا، تغییرات تاکتیکی داریم که احتیاجی نیست به آن اشاره کنم. با بازیکنانی چون تیکدری و فخرالدینی طبیعی است که باید جمع بازی کنیم. ما جمع بازی کردیم، اما در طول بازی ندیدید آنها با دروازه بان ما تک به تک شوند یا دروازه بان تراکتور شیرجه برود.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه گل گهر ضربات سر مُرده ای روی سانتر به دست آورد، گفت: طوری برنامه ریزی می کنیم که تحمل بار دفاعی ما از این هم بالاتر برود و برای بازی های پس از تعطیلات، برنامه هایی داریم که با یاری خدا اجرا می کنیم. به همراه بازیکنان، مربیان و خطیبی، این پیروزی را به طرفداران خوب تراکتور که از حضور در استادیوم محروم هستند، تقدیم می کنیم. دعای خیر آنها همراه ماست و زمانی که گلی در این دقیقه (7+90) زده می گردد، نشان می دهد دعای خیر پشت تیم است. ان شاءالله این پیروزی مورد قبول طرفداران باشد و ما به دعای آنها احتیاج داریم. در بازی های بعدی کوشش می کنیم بازی بهتری هم ارائه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی: گل گهر، دندان گرد و چغر بود، قول داده بودم روز به روز بهتر شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: گل گهر، دندان گرد و چغر بود، قول داده بودم روز به روز بهتر شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید