کاراته قهرمانی آسیا؛ دومین طلای ایران به گلشادنژاد رسید، انتها روز نخست با کسب 2 مدال طلا و 3 برنز

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تسنیم نوشت: نوزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا، امروز (آدینه - 30 تیر ماه) در مالزی پیگیری شد و آتوسا گلشادنژاد در ملاقات نهایی وزن 61- کیلوگرم کاراته بانوان، با رجحان 3 بر صفر مقابل سارا علامر از امارات با شایستگی به نشان طلا دست یافت تا روز نخست مسابقات با کسب دو نشان طلا و سه مدال برنز برای کاراته کشورمان به خاتمه برسد.

کاراته قهرمانی آسیا؛ دومین طلای ایران به گلشادنژاد رسید، انتها روز نخست با کسب 2 مدال طلا و 3 برنز

آتوسا گلشاد نژاد برای حضور در ملاقات نهایی، ابتدا در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر مونا الدیری از اردن را پشت سر گذاشت و در دور دوم پیروز شد با نتیجه یک بر صفر اسل کانایا قهرمان آسیا در سال 2022 از قزاقستان را شکست دهد.

نماینده شایسته کاراته بانوان ایران در دور سوم دست به کار بزرگی زد و پس از تساوی صفر - صفر در وقت قانونی مقابل گونگ لی دارنده مدال برنز المپیک توکیو از چین با رأی داوران (هانتی) از سد حریف خود عبور کرد و با شایستگی فینالیست شد. گلشادنژاد در ملاقات نهایی نیز با شایستگی حریف اماراتی را شکست داد تا نخستین مدال طلای وزن 61- کیلوگرم کاراته در تاریخ مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کند.

پیش از این بهنام دهقان زاده در وزن 55- کیلوگرم پیروز به کسب مدال طلا شده بود و فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی بانوان و آقایان و امیر مهدی زاده در وزن 67- کیلوگرم کومیته به مدال برنز رسیده بودند.

دومین دوره مسابقات پاراکاراته و نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا 2023، از امروز (آدینه 30 تیر) در ملاکا مالزی شروع شده است و تا روز یکشنبه اول مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

منبع: فرارو

به "کاراته قهرمانی آسیا؛ دومین طلای ایران به گلشادنژاد رسید، انتها روز نخست با کسب 2 مدال طلا و 3 برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته قهرمانی آسیا؛ دومین طلای ایران به گلشادنژاد رسید، انتها روز نخست با کسب 2 مدال طلا و 3 برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید