پاری سن ژرمن به دنبال جذب مهاجم تازه وارد بارسا

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تیم فوتبال پاری سن ژرمن طبق ادعای مجله معتبر فورفورتو در صورت از دست دادن کیلیان امباپه که در رادار رئال مادرید واقع شده است، به دنبال جذب آنتون گریزمان، ستاره فرانسوی و تازه وارد بارسا خواهد بود.

پاری سن ژرمن به دنبال جذب مهاجم تازه وارد بارسا

طبق این گزارش تیم پاریسی در حال آنالیز شرایط بازیکن فرانسوی است و معتقد است او می تواند مکمل مناسبی برای نیمار و مائورو ایکاردی باشد. البته که اولویت باشگاه فرانسوی نگه داشتن کیلیان امباپه است، اما در پیشنهاد تمدید قرارداد طولانی مدت با درخواست افزایش دستمزد از سوی این بازیکن روبرو شده و نمی تواند رقم درخواستی او که معادل دستمزد نیمار است را به خاطر فیرپلی اقتصادی پرداخت کند. این را هم می داند که این بهانه امباپه برای رفتن به رئال مادرید است که پیش از این آن را پنهان هم نکرده بود.

رئال قرار است پیشنهاد 300 میلیون یورویی برای این بازیکن ارائه دهد و دستمزد پیشنهادی اش هم به اندازه ای است که او را متقاعد کند. از طرفی گریزمان بازیکنی بوده که همیشه در رادار پاریس بوده است، حتی زمانی که در اتلتیکومادرید بود هم با او مذاکراتی داشتند و پیروز به جذبش نشده بودند.

نکته اما اینجاست که بارسلونا با پاری سن ژرمن مخصوصا بعد از موضوع خرید نیمار رابطه خوبی ندارد و تیم فرانسوی می داند برای جذب این بازیکن کار راحتی پیش رو نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاری سن ژرمن به دنبال جذب مهاجم تازه وارد بارسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاری سن ژرمن به دنبال جذب مهاجم تازه وارد بارسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید