وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه اخیر

به گزارش وبلاگ اسبیکو، یکی از دوستان جرمی رنر می گوید شرایط جسمانی این بازیگر بعد از حادثه اخیر اتفاق افتاده برای وی وخیم تر از چیزی است که پیش تر اعلام شده بود.

وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه اخیر

به گزارش روزیاتو، رنر در حال یاری به یکی از اعضای خانواده خود بود که خودرویش در نزدیکی خانه رنر از کار افتاده بود که یک ماشین برف روبی با او برخورد کرد.

در آن موقع اعلام شد رنر از ناحیه قفسه سینه به ترومای غیرنافذ دچار و متحمل صدمات ارتوپدیک شده است و پس از جراحی، در شرایط وخیم، اما پایداری به سر می برد.

با این حال، دوستانش حالا می گویند جراحات وارد شده به رنر شدیدتر از چیزی است تصور می گردد و زمانی که منتظر بود تا به او یاری برسد، بر اثر خونریزی تا پای مرگ رفت.

منبعی به رسانه ها گفته: شرایطش وخیم تر از چیزی است که تصور می گردد. جرمی می داند که آنجا تا پای مرگ رفت.

این منبع بعلاوه گفته: سمت راست قفسه سینه جرمی شکسته و بالاتنه اش خرد شده بود. سرش هم جراحت بدی دیده بود که از آن خون می آمد و یک پایش هم آسیب دید.

اینطور که گفته می گردد رنر از شدت جراحات خود مطلع است و راه طولانی ای برای بهبودی در پیش دارد. به گفته دوستان رنر، ممکن است 2 سالی طول کشد تا او سلامتی کامل خود را دوباره به دست آورد.

منبعی به رسانه ها گفته: جرمی درد زیادی داشت و به سختی نفس می کشید. می دانست شرایط خوبی ندارد.

صدمه وارد شده به قفسه سینه جرمی به قدری محکم بود که قفسه سینه باید با جراحی بازسازی می شد.

تا الان 2 عمل جراحی داشته و احتمالاً در هفته های آینده یک عمل پا هم خواهد داشت. دکتر ها اغلب بین عمل ها فاصله می اندازند تا بدن برای التیام طبیعی فرصت پیدا کند و در این مورد هم همینگونه است.

از زمان وقوع تصادف، خانواده رنر از جمله مادر و خواهرش در کنار او بوده اند. آن ها یاری می نمایند رنر در حین گذراندن روند درمان، سرگرم بماند.

منبعی به رسانه ها گفته: جرمی حال خوبی دارد. تحت تأثیر قرص ها است و با یاری لوله هایی که به او متصل شده نفس می کشد، اما جنگجو است و برای عبور از این دوره مصمم است.

رنر روز دوشنبه در اینستاگرام خود تصویری برفی از محل زندگی اش منتشر کرد و نوشت دلش برای آنجا تنگ شده است.

خواهر رنر هفته گذشته در مصاحبه ای گفت که برادرش سخت در کوشش است تا با یاری درمان در بیمارستان، سلامت خود را بازیابد.

او در اینباره گفت: اگر کسی جرمی را بشناسد می داند که او یک جنگجو است و وقتش را تلف نمی کند.

شرایطش در حال پیشرفت است. درباره مسیر پیش رو خوشبین تر از این نمی توانستیم باشیم.

پخش فصل دوم سریال درام جرمی رنر به نام شهردار کینگزتاون (Mayor Of Kingstown) یکشنبه شب شروع شد و انتشار پستی درباره آن در شبکه های اجتماعی فرصتی برای دوستان و هواداران رنر فراهم کرد تا بار دیگر برای او آرزوی بهبودی نمایند.

جرمی رنر پس از تصادف با یک ماشین برف روبی 7 تنی در نزدیکی خانه اش هنگام کوشش برای بیرون کشیدن خودرویی که در برف گیر نموده بود، با هلیکوپر به بیمارستان منتقل شد. این حادثه در اولین روز سال نوی میلادی رخ داد.

او یک روز بعد تحت عمل جراحی نهاده شد و از آن موقع تحت مراقبت های ویژه بوده است.

این ستاره سینما که روز یکشنبه تولد 52 سالگی اش را در آی سی یو جشن گرفت، برای کارگذاری 2 پین فلزی در پاهایش تحت 2 عمل جراحی نهاده شد.

رنر در این مدت هواداران و دنبال نمایندگانش را به وسیله شبکه های اجتماعی را در جریان شرایط خود قرار داده است. او پس از بستری شدن در بیمارستان اولین بار سلفی ای از خود در آی سی یو منتشر کرد.

در این سلفی کبودی های قابل توجهی بر روی صورت او قابل مشاهده است. او بعلاوه در توضیح این عکس از محبت دنبال نمایندگانش به خود تشکر نموده و نوشته بود چندان قادر به تایپ نیست، اما همه آن ها را دوست دارد.

رنر بعداً ویدئویی از مادر و خواهرش در حال رسیدگی به او منتشر کرد.

او بعلاوه تصویری از خود در حال اجرا سی تی اسکن یا اِم آر آی منتشر کرد.

منبع: فرارو

به "وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وخامت اوضاع ستاره هالیوود پس از حادثه اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید