هشدار مدیریت بحران به کوهنوردان مرکز

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به شرایط هشدار زرد گفت: کوهنوردان آماتور و حرفه ای روز آدینه پنجم اسفندماه، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات را جدی بگیرند و از صعود خودداری نمایند.

هشدار مدیریت بحران به کوهنوردان مرکز

به گزارش مهر، حامد یزدی مهر، عصر چهارشنبه در جمع وبلاگ اسبیکو از هشدار زرد هواشناسی در استان تهران اطلاع داد و گفت: طبق این هشدار برای روز آدینه در سطح استان تهران وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد ارتفاعات احتمال سقوط بهمن پیش بینی شده است لذا کوهنوردان آماتور و حرفه ای پنجم اسفندماه، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات را جدی بگیرند و از صعود خودداری نمایند.

یزدی مهر با بیان اینکه یکی از مهم ترین موارد برای کوهنوردان رعایت اصول اولیه کوهنوردی است گفت: کوهنوردان لازم است که پس از بارش برف، با اشراف کامل به موارد ایمنی این اقدام را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی ها احتمال آسیب به سازه های موقت، شکستن درختان فرسوده برای روز آدینه در سطح استان مورد انتظار است اضافه کرد: از همه مردم عزیز می خواهیم ضمن اجتناب از تردد در مجاورت ساختمان های نیمه کاره نسبت به مستحکم سازی سازه های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات و حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

یزدی مهر از آماده باش کامل مدیریت بحران در استان تهران نیز اطلاع داد و گفت: آمادگی ارگان های ذیربط لازم است.

منبع: فرارو

به "هشدار مدیریت بحران به کوهنوردان مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مدیریت بحران به کوهنوردان مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید