مهلت 6 هفته ای آجرلو به فرهاد مجیدی

به گزارش وبلاگ اسبیکو، خبرنگاران: باشگاه استقلال این روز ها با انجام چندین بازی تدارکاتی در پی آماده سازی تیمش برای آغاز رقابت های فصل تازه لیگ برتر است. این تیم در شرایطی باید کار را در فصل تازه آغاز کند که تغییرات زیادی در ترکیب داشته و چندین بازیکنش را از دست داده و در عوض نزدیک به 10 بازیکن تازه خریده است.

مهلت 6 هفته ای آجرلو به فرهاد مجیدی

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سال جاری از آنجایی که خود فرهاد مجیدی تیم را بسته، بسیاری توقع قهرمانی از استقلال دارند و می گویند این مربی جوان دیگر بهانه ای برای نتیجه نگرفتن ندارد. این موضوعی است که به تازگی مورد توجه مدیر عامل نو استقلال هم قرار گرفته است. او همین روز گذشته در صحبتی که با بازیکنان و سرمربی استقلال داشت رسما از این گفت که توقع ندارد این تیم به زمان زیادی احتیاج داشته باشد.

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی که اعلام نموده به مجیدی اعتماد کامل دارد، اما در عین حال صراحتاً گفته که استقلال باید در شش هفته اول خودش را مدعی قهرمانی نشان دهد. آجورلو می گوید: من به فرهاد مجیدی اعتماد دارم. قراردادش را تمدید کردم تا کادر فنی با آرامش کار کند و هیچ عاملی نتواند ما را به سمت حاشیه ببرد. این اتفاق نشان از اعتماد ما به کادر فنی بود. گابریل پین فرد محترم و با رزومه ای است. من باشگاه های زیادی مثل رم و یوونتوس را دیده ام. همگی آن ها یک مکتب دارند. خوب است که ما از این فرصت استفاده کنیم تا فوتبال زیبا و دلچسبی را ارائه دهیم. تیم باید در پنج، شش هفته اول به همه نشان دهد مدعی قهرمانی است. با همه توانم از مجیدی حمایت می کنم. شرط اول موفقیت باور داشتن است. من به کادرفنی و بازیکنان باور دارم.

آجرلو در همین چند جلمه دو هشدار مهم به فرهاد مجیدی داده است: اول اینکه تیمش زیبا بازی کند و دوم اینکه در عرض 6 هفته استقلال را تبدیل به مدعی قهرمانی کند. این فشار ها بر فرهاد مجیدی در حالی اعمال می گردد که این مربی همچنان بابت نداشتن زمین تمرینی مناسب گلایه دارد و توقع دارد مسئولان باشگاه این معضل جدی را حل و فصل نمایند.

منبع: فرارو

به "مهلت 6 هفته ای آجرلو به فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 6 هفته ای آجرلو به فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید