منوچهری: شرایط تیم پارس جنوبی جم خوب نیست

به گزارش وبلاگ اسبیکو، بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: تیم ما در شرایط خوبی قرار ندارد و از مسئولان تیم خواهش می کنم به وضعیتمان رسیدگی نمایند.

منوچهری: شرایط تیم پارس جنوبی جم خوب نیست

به گزارش ، امین منوچهری بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره شرایط این تیم گفت: متاسفانه تیم ما شرایط خوبی ندارد. من از ایرج خرم دل (مدیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی) می خواهم در کارگروهی که برای آنالیز مسائل تیم تشکیل داده است از افراد فوتبالی بیشتری استفاده کند. تیم ما مثل یک ماهی خارج از آب است که اگر نجاتش ندهند می میرد.

او ادامه داد: تیم ما در دوران قرنطینه خانگی به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت آنلاین جلسات تمرینی را برگزار می کرد. زمانی که اعلام شد قرار است مسابقات لیگ برتر از سر گرفته گردد، ما به شهرستان جم رفتیم و در گرمای 50 درجه تمرین کردیم، اما هیچ وقت مسئولان تیممان را در جلسات تمرینی ندیدیم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره این سوال که آیا باید لیگ را ادامه بدهیم یا به دلیل شیوع ویروس کرونا لیگ سرانجام یافته اعلام گردد، اظهار کرد: تمام جهان با این مشکل روبرو شده اند. مسابقات لیگ های حرفه ای از سر گرفته شده است. ما هم باید خودمان را با شرایط فعلی تطبیق بدهیم. طبیعتا شرایط سختی است و خطر مصدومیت وجود دارد.

منوچهری در رابطه با مصدومیت مگنو باتیستا (هم تیمی اش) گفت: شرایط مگنو بسیار سخت است. تنها بودن او در کشورمان او را آزار می دهد. امیدوارم هرچه زود تر مسائلش بر طرف گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "منوچهری: شرایط تیم پارس جنوبی جم خوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منوچهری: شرایط تیم پارس جنوبی جم خوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید