مربی فولاد خوزستان: می توانستیم برنده بازی مقابل تراکتور باشیم، با اشتباهات داوران به تیم های بزرگ باختیم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، حمیدرضا رجبی، مربی تیم فولاد خوزستان مدعی شد تیمش در مصاف با تیم های بزرگ لیگ برتر به دلیل اشتباهات داوران تن به شکست داده است.

مربی فولاد خوزستان: می توانستیم برنده بازی مقابل تراکتور باشیم، با اشتباهات داوران به تیم های بزرگ باختیم

به گزارش وبلاگ اسبیکو از تبریز، حمیدرضا رجبی، مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان که به جای جواد نکونام در نشست خبری حاضر شده بود، گفت: در 90 دقیقه، بازی در اختیار ما بود. تمام نقاط آنها را بسته بودیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم. این را بگویم در سه بازی که با تیم های بزرگ داشته ایم، با اشتباه سهوی داور بازی را واگذار کردیم.

وی اضافه نمود: امروز هم روی گل تراکتور تعیین بود که خانزاده با دست توپ را روی سر بازیکن ما لمس کرد و همان توپ وارد دروازه مان شد. یک پنالتی هم که روی بیت سعید نگرفتند. به نظرم بهترین بازیکن امروز تراکتور مظاهری بود و دیدید چقدر توپ گرفت. او را در خاتمه بازی تشویق کردند و این دروازه بان هم در استادیوم دور افتخار زد.

مربی تیم فوتبال فولاد درباره غیبت جواد نکونام در نشست خبری هم گفت: آقای نکونام کسالت داشت و به همین دلیل در نشست خبری پیش از بازی هم شرکت نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی فولاد خوزستان: می توانستیم برنده بازی مقابل تراکتور باشیم، با اشتباهات داوران به تیم های بزرگ باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی فولاد خوزستان: می توانستیم برنده بازی مقابل تراکتور باشیم، با اشتباهات داوران به تیم های بزرگ باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید