مجموعه بگرد و بگو برای بچه ها بالای 2 سال

به گزارش وبلاگ اسبیکو، به گزارش خبرنگار خبرنگاران (ایبنا)، مجموعه هفت جلدی بگرد و بگو نوشته ساندرا مگزامن است که سعیده موسوی زاده آن را به شعر برگردانده و انتشارات پرتقال این مجموعه را منتشر کرده است.

مجموعه بگرد و بگو برای بچه ها بالای 2 سال

بگرد و بگو مجموعه ای تعاملی است که در قالب شعر و همراه با بازی، کوچولوهای کنجکاو را به چالش می کشد. در هر جلد از این مجموعه، بچه ها دنبال اشیا، رنگ ها، اعداد و... می گردند؛ آنها را پیدا می کنند و نشان می دهند. در این روند علاوه بر بازی و سرگرمی، با مفاهیم مهم اولیه و واژه های مرتبط با موضوع اصلی هر جلد آشنا خواهند شد.

ساندرا مگسامن هنرمند، نویسنده و طراح مشهور جهانی است که محصولات و ایده هایش زندگی میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار داده است. کتاب ها و داستان های او یادآوری صمیمانه ای هستند که این افراد و لحظات زندگی ما هستند که زندگی را بسیار شگفت انگیز می کنند!

سعیده موسوی زاده جزایری شاعر طنزپرداز مشهدی، که می گوید فلسفه آبپاش شناسی خوانده است، متولد سال 44 است ولی به قول خودش آدم بی ملاحظه ای در ثبت احوالاتش. وی شاعر بچه ها است و از سال 63 شعر گفته و از سال 71 برای بچه ها قصه نوشته است. خاله خانباجیِ بچه ها در بیشتر جشنواره ها دست پر برگشته و در موضوعات مختلف، شعر سروده است. شاید مهمترین اثر او، بازنویسی داستان های شاهنامه باشد که در سال 86 به عنوان اثر برتر در ادبیات کودک استان خراسان برگزیده شد. او همچنین دستی بر طنزنویسی دارد.

قسمتی از متن کتاب:

بهم بگو، کوچولو

سگ سفید کجاست؟ کو؟

مسواک اون درازه

قرمزه، خیلی نازه

بهم بگو، کوچولو

مسواک تو کجاست؟ کو؟

بگو کجاست، می دونی؟

فرشته دندونی

تاج داره روی سرش

سفید بال و پرش

انتشارات پرتقال مجموعه بگرد و بگو نوشته ساندرا مگزامن و برگردان به شعر سعیده موسوی زاده را با شمارگان هزار نسخه و به قیمت 32هزار تومان منتشر کرده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "مجموعه بگرد و بگو برای بچه ها بالای 2 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه بگرد و بگو برای بچه ها بالای 2 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید