قاتل کوهنورد مهابادی دستگیر شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، فرمانده انتظامی مهاباد گفت: قاتل خدیجه خدیر، کوهنورد 70 ساله اهل این شهرستان با کوشش ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

قاتل کوهنورد مهابادی دستگیر شد

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش وبلاگ اسبیکو آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ برزو تجاری، فرمانده انتظامی مهاباد در استان آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه اضافه کرد: به دنبال مفقود شدن این بانوی کوهنورد مهابادی، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این انتظامی نهاده شد.

وی ادامه داد: با آنالیز موضوع و بازداشت تعدادی از افراد و در نهایت مظنون اصلی توسط پلیس آگاهی شناسایی شد و پس از دستگیری به قتل اعتراف کرد.

سرهنگ تجاری گفت: قاتل از نزدیکان و همسایه مقتول بود که به سبب صمیمت با خانواده وی رفت و آمد خانوادگی داشت و در روز حادثه مقتول را که قصد رفتن به کوهنوردی داشت، سوار خودرو شخصی خود نموده و در جهت حرکت به طرف جاده بوکان وی را خفه کرد.

فرمانده انتظامی مهاباد گفت: قاتل پس از بازداشت و اعتراف به قتل خود، همراه ماموران انتظامی و پلیس آگاهی بر سر صحنه جرم حاضر و پس از کشف جنازه، جزئیات این قتل در صحنه جرم بازسازی شد.

سرهنگ تجاری بیان نمود: انگیزه قاتل نسبت به کشتن این فرد برای دزدیدن طلا و جواهرات همراه مقتول بوده است.

این بانوی کوهنورد از چهارشنبه هفته گذشته از منزل خارج شده و دیگر به خانه برنگشته بود؛ فردای آن روز کوشش برای پیدا کردن وی توسط مردم، اصحاب رسانه و انجمن های کوهنوردی این شهرستان شروع و در نهایت پیکر بی جان این بانوی مهاباد بامداد روز گذشته در جهت جاده مهاباد به سمت بوکان توسط پلیس آگاهی پیدا شد.

مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

منبع: همشهری آنلاین

به "قاتل کوهنورد مهابادی دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتل کوهنورد مهابادی دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید