سومین سوپر گل و هت تریک وریا غفوری روی ضربات کاشته

به گزارش وبلاگ اسبیکو، وریا غفوری کاپیتان باتجربه تیم استقلال که از محبوبیت زیادی بین طرفداران این تیم برخوردار است، در حال تجربه کردن بهترین روزهای فوتبالی اش می باشد. کاپیتان آبی پوشان شب گذشته با یک گل و 2 پاس گل روی هر سه گل تیمش تاثیر مستقیم داشت و در نهایت نیز بهترین بازیکن زمین شد.

سومین سوپر گل و هت تریک وریا غفوری روی ضربات کاشته

غفوری مقابل الکویت روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه دروازه تیم مقابل را باز کرد تا نه تنها با این گل آب پاکی را روی دست کویتی ها ریخته باشد، بلکه تبحر و تخصص خودش را روی زدن ضربات ایستگاهی نشان دهد.

این پنجمین گل این فصل وریا غفوری برای آبی پوشان بود و سومین گلی بود که او از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رساند.

اولین گل غفوری که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسانده بود، در ملاقات مقابل فجر سپاسی در جام حذفی بود. او سپس یکبار مقابل صنعت نفت در لیگ برتر از روی ضربه ایستگاهی تیمش را به گل رساند و سپس شب گذشته مقابل الکویت این کار را تکرار کرد.

غفوری با گلی که دیشب برابر الکویت زد، اولین بازیکن این فصل آبی پوشان شد که توانسته در هر سه تورنمنت (لیگ برتر، جام حذفی و آسیا) برای تیمش گلزنی کند و جالب تر این که در هر سه تورنمنت با ضربه ایستگاهی تیمش را به گل رسانده است.

غفوری یکبار مقابل سایپا از روی نقطه پنالتی به گل رسید و یکبار هم مقابل پیکان در جریان بازی گلزنی نموده است. او جمعا در این فصل 5 بار برای آبی پوشان گلزنی نموده و 6 بار هم پاس گل ارسال نموده که این آمار برای یک مدافع کناری بسیار جالب توجه است و نشان از آمادگی بالای این بازیکن دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سومین سوپر گل و هت تریک وریا غفوری روی ضربات کاشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین سوپر گل و هت تریک وریا غفوری روی ضربات کاشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید