سماک: سردار آزمون در رده بندی برترین ها، چندان عقب نیست

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی تیم زنیت سن پترزبورگ آخرین شرایط بازیکنانش را در روزهای قرنطینه تشریح کرد.

سماک: سردار آزمون در رده بندی برترین ها، چندان عقب نیست

به گزارش وبلاگ اسبیکو و به نقل از Matchtv روسیه، سرگئی سماک از تمرین های بازیکنان تیم زنیت سن پترزبورگ که به خاطر همه گیری جهانی ویروس کرونا از هم دور شده اند، گفت. وی همچنین به ارزیابی شرایط بازیکنانی پرداخت که عملکرد برجسته ای در طول فصل جاری داشتند.

سرمربی تیم زنیت سن پترزبورگ گفت: من در هر جلسه تمرینی بازیکنان در دوران قرنطینه شرکت می کنم، البته این تمرین ها تفاوت بسیار زیادی با تمرین های گروهی بازیکنان در زمین دارند و بازیکنان پس از بازگشت به زمین تمرینی باید دوباره از صفر شروع نمایند و در شرایط خوبی نخواهند بود.فعلا که آماده رقابتی نمی شویم، زیرا نمی دانیم از چه زمانی لیگ برتر روسیه دوباره شروع خواهد شد، هر چند به زمان شروع دوباره این رقابت ها نزدیک می شویم و امیدواریم این اتفاق رخ دهد.

سرگئی سماک درباره بهترین بازیکنان فصل جاری گفت: اکنون زود است در این رابطه بازیکن مشخصی را اعلام کنیم . در تیم زنیت هر بازیکنی قابلیت انتخاب را دارد. طبق آمار و ارقام آرتم جیوبا برای دومین فصل متوالی عملکردی عالی را به نمایش گذاشت. سردار آزمون هم در این رده بندی چندان عقب نیست. خط دفاعی مان به همراه دروازه بان خیلی خوب کار نموده اند. من فقط می توانم از بازیکنانم راضی باشم.

تیم زنیت سن پترزبورگ صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر روسیه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سماک: سردار آزمون در رده بندی برترین ها، چندان عقب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سماک: سردار آزمون در رده بندی برترین ها، چندان عقب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید