زمانی می توانیم کار اداری انجام دهیم که مدیرعامل، حکم داشته باشد، 2 سال است که از جیب خرج می کنم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مدیر اجرایی تیم فوتبال پارس جنوبی درخصوص شرایط این روز های تیمش توضیحاتی داد.

زمانی می توانیم کار اداری انجام دهیم که مدیرعامل، حکم داشته باشد، 2 سال است که از جیب خرج می کنم

ایوب چراغی، مدیر اجرایی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفت و گو با ، درباره دریافت نکردن مجوز حرفه ای این باشگاه اظهار کرد: امور مربوط به دریافت مجوز حرفه ای را انجام می دهیم، اما همچنان تکلیف مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی معین نیست. مراد مرادی در حال حاضر حتی به عنوان سرپرست باشگاه هم نه، اما بعضی از کار های مدیریتی باشگاه را انجام می دهد. منتظریم تا طی هفته های آینده مدیرعامل باشگاه معین گردد و پیگیر این موضوع باشیم.

نبود مدیرعامل یکی از دلایل دریافت نکردن مجوز حرفه ای شد

او ادامه داد: موضوع مجوز حرفه ای احتیاج به یک سری مدارک و البته امکانات دارد که با توجه به نبود مدیرعامل در تیم مان به صورت کامل پیگیر دریافت مجوز حرفه ای نبودیم. باید مدارک و مستندات خود را به فدراسیون فوتبال ارسال کنیم تا به استاندارد های مد نظر آن ها برسیم و این کار مهم را انجام دهیم.

تابع قانون خواهیم بود

چراغی درمورد بدهی های باشگاه پارس جنوبی به بازیکنان و مربیان سابق و فعلی تیم اعلام کرد: بعضی از این افراد شکایت کردند که ما هم با توجه به این که یک سری مستندات داریم، آن ها را به کمیته معین وضعیت ارائه خواهیم داد. البته آن هایی که واقعا حق و حقوقی دارند، مطالبات شان را پرداخت خواهیم کرد. بعد از آن هر تصمیمی که فدراسیون و کیمته معین وضعیت بگیرد، ما تابع قانون خواهیم بود. هرچند که بعضی از بدهی های تیم، از بیرون است که به پشتیبانی مربوط می گردد. درصدد هستیم تا آن ها را هم پرداخت کنیم.

زمانی می توانیم کار اداری انجام دهیم که مدیرعامل، حکم داشته باشد

او با اشاره به نبود مدیر عامل در این تیم گفت: بازهم می گویم که مشکل اصلی پارس جنوبی معین نبودن وضعیت مدیر عامل تیم است تا به صورت قانونی کارمان را انجام دهیم. بعد از استعفای بهرام رضاییان (مدیر عامل سابق باشگاه پارس جنوبی)، هنوز کسی به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال معرفی نشده است. زمانی می توانیم کار های اداری باشگاه را انجام دهیم، که یک نفر به صورت رسمی و با داشتن حکم به عنوان مدیر عامل، در تیم فعالیت داشته باشد. با موسوی، مدیرعامل منطقه ویژه مالی پارس جنوبی صحبت کردیم تا طی هفته های آینده تکلیف مدیر عامل باشگاه معین، هیئت مدیره تشکیل گردد و نفرات جدید کار خود را شروع نمایند.

2 سال است که از جیب خرج می کنم

مدیر پشتیبانی و اجرایی تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که آیا او در این مدت خرج باشگاه را از جیب خودش داده است، گفت: این اتفاق فقط مربوط به سال جاری نمی گردد و پارسال هم این موضوع وجود داشته است. بعضی از هزینه های باشگاه را از جیب می دهیم. با توجه به مصوبه اخیر وزارت نفت (در مورد تیم های نفتی لیگ برتر) اگر قرار بود کمکی هم به تیم ما بگردد، کار سخت تر شده است. به ما کمکی نمی گردد، اما به هر حال تیم مان در لیگ برتر بازی می نماید و بازیکنان تیم مان با یک امیدی به جم آمدند. پس کوشش می کنم تا تیم زمین نخورد و امورات تیم بگذرد. باید مدیر عامل تیم بیاید و تصمیم اساسی گرفته گردد.

می خواهیم تمرینات مان را به جم منتقل کنیم

چراغی درخصوص زمین تمرینی که در شهرستان بهارستان در حال آماده سازی است، گفت: این زمین به عنوان یک چمن مصنوعی، در حال آماده سازی است و با توجه به این که هوای شهرستان جم نیز رو به خنکی می رود، کوشش می کنیم تا خوابگاه و دیگر امکانات رفاهی بازیکنان را فراهم کنیم. طی صحبتی که با فراز کمالوند داشتیم، درصدد این هستیم تا تمرینات پارس جنوبی را به جم منتقل کنیم.

طبق قانون منطقه ویژه مالی به ما کمکی نخواهد کرد

او اضافه نمود: زمین چمن استادیوم تختی جم برای بازی های لیگ رجحان مورد استفاده قرار می گیرد و زیرساخت آن به صورتی است که فقط به درد بازی های لیگ می خورد. اگر بخواهیم تمرینات مان را هم در این زمین انجام دهیم، کیفیت آن از بین می رود. کوشش می کنیم اردو های خود را از این به بعد در استان خودمان برگزار کنیم. هرچند که همین موضوع هم دوباره هزینه زیادی خواهد داشت. همه کار ها و هزینه هایی که در تهران تا به حال داشتیم، در استان بوشهر تکرار خواهد شد و با توجه به مصوبه ای که به آن اشاره کردم، منطقه ویژه مالی باز هم به ما کمکی نخواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زمانی می توانیم کار اداری انجام دهیم که مدیرعامل، حکم داشته باشد، 2 سال است که از جیب خرج می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانی می توانیم کار اداری انجام دهیم که مدیرعامل، حکم داشته باشد، 2 سال است که از جیب خرج می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید