داستان های عجیب در تیم ملی؛ دراگان هنوز فسخ نکرده!

به گزارش وبلاگ اسبیکو، بعد از اعلام رسمی فدراسیون فوتبال برای قطع همکاری با دراگان اسکوچیچ، این سرمربی کروات و دستیارانش همچنان در ایران هستند و هنوز بر سر مبلغ پرداختی از سوی فدراسیون فوتبال به ایران به این مربی برای فسخ قرارداد توافق نشده است.

داستان های عجیب در تیم ملی؛ دراگان هنوز فسخ نکرده!

طی روز های گذشته دراگان اسکوچیچ به همراه وکیل و مدیر برنامه خود جلسات چندباره ای را فدراسیون فوتبال برگزار نموده و هنوز دو طرف سر مفاد فسخ قرارداد به توافق نرسیده اند. اسکوچیچ امروز هم در فدراسیون فوتبال حاضر شد و این بار در حضور بعضی از اعضای هیات رئیسه بر سر فسخ قرارداد تبادل نظر خواهد شد.

به گفته منصور قنبرزاده، دراگان اسکوچیچ تا موعد فسخ قرارداد به مقدار 15 روز از ایران طلبکار است و دستمزد به جای مانده او قبل از اعلام رسمی جدایی از تیم ملی ایران، در حدود 6 میلیارد تومان بود که از سوی این فدراسیون پرداخت شد تا اسکوچیچ در فیفا از ایران شکایت نکند.

پیش از این اعلام شده بود که فدراسیون فوتبال در صورت فسخ قرارداد اسکوچیچ می تواند دستمزد سه ماه از قرارداد او را پرداخت کند، اما با جلسات متوالی اسکوچیچ در این فدراسیون، به نظر می رسد که روند جدایی طرفین از همدیگر به این سادگی ها نیست.

منبع: فرارو

به "داستان های عجیب در تیم ملی؛ دراگان هنوز فسخ نکرده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان های عجیب در تیم ملی؛ دراگان هنوز فسخ نکرده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید