جام جهانی 2022 به تعویق می افتد؟

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تقویم بازی های جام جهانی 2022 در دوره پیش رو به خاطر به تعویق افتادن برگزاری بعضی از رویدادهای ورزشی با بحرانی جدی روبه رو خواهد شد که این اتفاق، تأثیر منفی بر برنامه های فیفا خواهد گذاشت.

جام جهانی 2022 به تعویق می افتد؟

جام دنیای 2022 به تعویق می افتد؟

شیوع بیماری کرونا کلیه فعالیت های ورزشی را تعطیل نموده است. این موضوع به اندازه ای جدی است که برگزاری مسابقات المپیک توکیو هم یکسال به تعویق افتاد. حالا حدس ها درباره برگزاری مسابقات جام دنیای 2022 نیز از احتمال تعویق این رقابت ها خبر می دهند. سایت خبری 24 امارات در خبری این موضوع را به طور جدی تری مطرح نموده است. در این خبر آمده:

تابستان 2021 سالی مملو از رویداد خواهد بود، این در حالی است که برگزاری مسابقات انتخابی جام دنیای 2022 در تمامی قاره ها هم ادامه خواهد داشت. با توجه به این موضوع و برگزاری تورنمنت مهمی همچون یورو در سال 2021، برگزاری بازی های بزرگترین رویداد فوتبال دنیا یعنی جام دنیای در فاصله کمتر از 18 ماه منطقی به نظر نمی رسد.

بزرگترین تهدید اما برای جام دنیای 2022 تنها به تعویق افتادن برگزاری آن نیست، بلکه حتی ممکن است میزبانی این رویداد از قطر گرفته و به کشوری دیگر داده گردد. با توجه به اینکه در حال حاضر قطر در زمستان 2022 میزبان این رویداد است، ممکن است برگزاری این بازی ها به تابستان 2023 موکول گردد و همین موضوع در را به روی کشورهای اروپایی و آمریکایی برای میزبانی از این رویداد مهم باز کند.

شکی نیست که تقویم بازی های جام دنیای 2022 در دوره پیش رو به خاطر به تعویق افتادن برگزاری بعضی از رویدادهای ورزشی با بحرانی جدی روبه رو خواهد شد که این اتفاق تأثیر منفی بر برنامه های فیفا خواهد گذاشت.

منبع: ایران ورزشی

به "جام جهانی 2022 به تعویق می افتد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی 2022 به تعویق می افتد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید