ترامپ: به احترام جان باختگان اقتصاد را از نو می سازم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، ایسنا نوشت: دونالد ترامپ با ابراز نگرانی از رکود مالی متعهد شد که به احترام آنان که به دلیل کروناویروس جان باخته اند، اقتصاد آمریکا را بازسازی کند.

ترامپ: به احترام جان باختگان اقتصاد را از نو می سازم

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: اقتصاد تعطیل شده است، این بی سابقه، نگران کننده و چالش برانگیز است. اما دوباره برمی خیزیم. ما عظیم تر، قوی تر و بهتر از هر زمانی خواهیم شد

او در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفته بود: ما به احترام همه آنان که جان باخته اند، آن (اقتصاد) را بازسازی خواهیم کرد.

به گزارش شبکه فاکس نیوز، ترامپ اظهار کرد، انتظار دارد که به دلیل تمایل مردم آمریکا برای بازگشت به مشاغل خود و دو تریلیون دلاری که دولت برای ترمیم آسیب های مالی کرونا در نظر گرفته، اقتصاد این کشور به سرعت بازیابی گردد.

وی اضافه نمود: فکر می کنم این محرک به همراه خواست و تمایل همه برای بازگشت به مشاغل خود موجب گردد که رشد چشمگیری داشته باشیم.

او در ادامه گفت، مردم آمریکا با روش درستی به مقابله با کرونا پرداخته و اگر کشور اصول ایمنی را رعایت نمی کرد، احتمالا آمار بسیار بالاتری را در کشته شدگان تجربه می کرد.

ترامپ درباره بازگشت به فعالیت های مالی گفت، معین زمان آن از عظیم ترین تصمیمات دوران ریاست جمهوری اش خواهد بود اما به مردم اطمینان داد که بسیای از افراد باهوش در این باره به او مشاوره خواهند داد.

او اضافه نمود: ما اکنون در حال تشکیل شورایی از بعضی از برجسته ترین رهبران در هر زمینه ای از جمله سیاست، تجارت و پزشکی هستیم و به زودی در این باره تصمیم خواهیم گرفت.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: به احترام جان باختگان اقتصاد را از نو می سازم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: به احترام جان باختگان اقتصاد را از نو می سازم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید