تحریم ها، واردات آسانسور را به حداقل رسانده است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، خبرنگاران/اصفهان نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با بیان اینکه به دلیل تحریم ها واردات آسانسور به حداقل رسیده است، گفت: تحریم ها به نوعی بهترین فرصت برای شرکت های داخلی جهت ارائه توانمندی های آنها است.

تحریم ها، واردات آسانسور را به حداقل رسانده است

علی محجوب عصر امروز (سه شنبه) در مراسم افتتاح یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آسانسور، پله برقی، تجهیزات و خدمات وابسته اصفهان، اظهار کرد: هم اکنون بیش از 80 درصد آسانسورهای پروژه های کشور توسط شرکت های داخلی و با توانمندی آنها فراوری می گردد و امیدواریم روز به روز شاهد افزایش کیفی آسانسورهای فراوریی باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل تحریم ها واردات آسانسور به حداقل رسیده است، تاکید نمود: تحریم ها به نوعی بهترین فرصت برای شرکت های داخلی جهت ارائه توانمندی های آنها است.

به گزارش وبلاگ اسبیکو، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با بیان اینکه مبحث 15 مقررات ملی ساختمان به موضوع آسانسور و پله برقی اختصاص یافته است، اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان متولی صنعت ساخت در کشور برای این موضوع اهمیت بسیاری قائل است.

وی شرح داد: از بدو کار طراحی ساختمان ها تا زمان اجرا و بهره برداری آن موارد مهمی آورده شده که مهندسان موظف به رعایت و نظارت آن هستند.

محجوب همچنین خواهان تقویت ارتباط فراوریکنندگان آسانسور با سازمان نظام مهندسی ساختمان شد و گفت: این ارتباط باعث ارتقای کیفیت و ایمنی ساختمان ها و به خصوص در بحث آسانسور و پله برقی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تحریم ها، واردات آسانسور را به حداقل رسانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم ها، واردات آسانسور را به حداقل رسانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید