بهسازی سراهای محلات منطقه 19 در قالب پروژه های توسعه محله ای

به گزارش وبلاگ اسبیکو، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار منطقه 19 از بهسازی و رفع نواقص عمرانی سراهای محلات این منطقه در راستای پروژه های توسعه محله ای خبر داد.

بهسازی سراهای محلات منطقه 19 در قالب پروژه های توسعه محله ای

به گزارش خبرگزاری وبلاگ اسبیکو، مهدی هدایت شهردار منطقه رسیدگی به سراهای محلات و رفع نواقص آن ها را از اهم اقدامات اجرایی در راستای توسعه محلات و رفاه حال شهروندان گفت و گفت: به همین علت طی اقدامات پیشگیرانه فصل بارندگی، پشت بام سراهای محلات اسفندیاری بستان، عبدل آباد و نعمت آباد به مساحت حدودی 1300 متر مربع ایزوگام شد.

همچنین در پاسخ به درخواست شهروندان و شورایاران، سرای محله اسفندیاری بستان رنگ آمیزی و انبار و موتورخانه سرای محله عبدل آباد بازسازی شد.

به گفته او عملیات مناسب سازی سراهای محلات نیز به منظور سهولت بهره مندی افراد دارای معلولیت از دیگر پروژه های توسعه محله ای است که با اتمام مناسبت سازی سه سرای محله، در سایر سراها نیز انجام می شود.

هدایت در ادامه به تشریح بخشی از اقدامات نگهداشت شهر در حوزه عمرانی پرداخت و اضافه نمود: به همین علت طی فعالیت های اخیر این حوزه، بیش از 5000 تن آسفالت صرف بهسازی و روکش مکانیزه معابر سه راه باقر شهر، خیابان میثاق جنوبی و بوستان شقایق شد.

علاوه براین بیش از 500 تن آسفالت بصورت دستی در خیابان سهیل مرکزی روبروی موزاییک سازی، زیرگذر شکر آباد، خیابان شهید زلفی کوچه 41، شهرک احمدیه انتهای گلها، اسماعیل آباد خیابان حیدری و…. پخش شده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بهسازی سراهای محلات منطقه 19 در قالب پروژه های توسعه محله ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی سراهای محلات منطقه 19 در قالب پروژه های توسعه محله ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید