بنتو: اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده است به ما ارتباطی ندارد، عدم حضور تماشاگران در استادیوم مسئله خوبی نیست

به گزارش وبلاگ اسبیکو، نگاه پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی به ملاقات فردای تیمش مقابل ایران است و تأکید کرد به نتایج ملاقاتهای اخیر دو تیم توجهی ندارد.

بنتو: اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده است به ما ارتباطی ندارد، عدم حضور تماشاگران در استادیوم مسئله خوبی نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اسبیکو، پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل ایران درباره اهمیت سه امتیاز بازی با ایران گفت: هر بازی در این مرحله سه امتیاز دارد و ما برای اینکه نتیجه بگیریم، باید به لحاظ تیمی خوب عمل کنیم. بازیکنان باتجربه ای برای این مرحله داریم، اما باید به لحاظ سازماندهی خوب باشیم و اگر به لحاظ تیمی و سازماندهی خوب عمل کنیم، می توانیم خوب نتیجه بگیریم.

وی درباره اینکه با توجه به سفر به ایران با پرواز اختصاصی به نظر می رسد بازیکنان تیم کره کمتر خسته شده اند و چه شرایطی برای ملاقات با ایران خواهند داشت، یادآور شد: ما سعی می کنیم برترین شرایط را برای بازیکنان فراهم کنیم تا آنها برترین عملکرد را داشته باشند. برای این بازی هم سعی کردیم برترین شرایط را برای آنها فراهم کنیم و باید ببینیم شرایط برای فردا چطور است، کدام 11 بازیکن بازی را مقابل ایران آغاز می نمایند و شرایط چطور خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در پاسخ به این سؤال که ایران شرایط بهتری در بازی های رو در رو داشته و کره در استادیوم آزادی پیروز نشده است، گفت: مسابقات گروه ما هر کدامش امتیاز خاص خودش را دارد. ما بازی متفاوتی با یک حریف قدرتمند داریم. البته درست است که بازی متفاوتی داریم، اما روش ما برای هر بازی این است که برترین عملکرد را با روش خودمان داشته باشیم. سعی می کنیم فردا هم با سیستم و روش خودمان برترین نتیجه را بگیریم.

بنتو در واکنش به پرسشی درباره شرایط تیم ایران و اینکه اعتمادبه نفس بالایی دارد و یکی از برترین نسل های تاریخ است، گفت: همانطور که قبلاً گفتم تیم ایران بسیار عالی است و قدرت فیزیکی و سازماندهی خوبی دارند. آنها تجربه بالایی دارند و فکر می کنم بازی خوبی باشد، چون هر دو تیم بازیکنان با کیفیتی دارند. این یک چالش بزرگ برای ماست که بتوانیم یک بازی خوب مقابل یک تیم قدرتمند انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که رسانه های کره ای به طلسم پیروز نشدن کره جنوبی در استادیوم آزادی اشاره نموده اند و آیا او می تواند این طلسم را بشکند، گفت: این موضوع در گذشته بوده است و ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم. تمام تمرکز ما روی بازی فرداست و برای این بازی باید حریف مان را بررسی می کردیم که این کار اجرا شده است و برترین بازی را انجام می دهیم. اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده، برای گذشته است و به ما ارتباطی ندارد. می دانیم بازی سختی داریم، اما این یک تیم متفاوت و یک بازی فرق دارد و ایران هم می داند این یک بازی متفاوت خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره اینکه حضور تماشاگران در بازی فردا ممنوع شد و آیا برای تیم او بازی مقابل تماشاگران ایرانی سخت تر بود یا تفاوتی برای آنها نداشت، گفت: قطعاً این موضوع تأثیر می گذارد. این مسئله خوب نیست و فوتبال برای تماشاگران است. ما همه در تمام ابعاد زندگی روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، اما فوتبال برای طرفداران است و امیدوارم طرفداران فوتبال را در تمام استادیوم ها از آزادی تا سایر استادیوم ها ببینیم. اکنون این قوانین وضع شده است تا بازی بدون تماشاگر برگزار گردد، اما امیدوارم هر چه زودتر تماشاگران را در استادیوم ها ببینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنتو: اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده است به ما ارتباطی ندارد، عدم حضور تماشاگران در استادیوم مسئله خوبی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنتو: اینکه در گذشته چه اتفاقی افتاده است به ما ارتباطی ندارد، عدم حضور تماشاگران در استادیوم مسئله خوبی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید