باشگاه زن ذلیلان به خاتمه راه رسید

به گزارش وبلاگ اسبیکو، تهران (پانا) - تصویربرداری تله فیلم باشگاه زن ذلیلان به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی در میبد یزد به انتها رسید.

باشگاه زن ذلیلان به خاتمه راه رسید

محمد کریمی تهیه کننده فیلم باشگاه زن ذلیلان گفت: این تله فیلم 26 اردیبهشت در شهرستان میبد کلید خورد و پس از 16 جلسه، تصویربرداری آن به خاتمه رسید.

وی با بیان اینکه این فیلم هم اکنون در مرحله تدوین واقع شده است، اضافه نمود: امیدواریم تا اواسط مردادماه باشگاه زن ذلیلان برای نمایش عمومی در یکی از شبکه های تلویزیونی حاضر گردد.

کریمی ادامه داد: بعلاوه فیلم دیگری به نام موی دماغ در ژانر کمدی هم در مرحله صدور پروانه ساخت واقع شده است که امیدواریم اواخر شهریورماه فیلمبرداری این فیلم کلید بخورد. لوکیشن موی دماغ در تهران خواهد بود.

تهیه کننده پهلوان هرگز نمی میرد در خاتمه پیرامون سایر فعالیت های فیلمسازی خود بیان داشت: طرح مجموعه ای 13 قسمتی به نام زورخونه چی را به شبکه امید تحویل داده ام که امیدواریم هر چه سریع تر وارد فاز فراوری گردد.

در خلاصه داستان باشگاه زن ذلیلان آمده: علاء مدیری متشخص، پیروز و قدرتمند در کار خویش است اما در مقابل همسر و خانواده خود کاملاً مظلوم است. وی با یاری دوستش با یک انجمن که کار آموزش چنین مردانی را برعهده دارند ،آشنا شده، وی در آنجا با دوستانی آشنا می گردد که حوادث فیلم را رقم می زنند...

سعید کریمی ،جعفر دهقان، لیلا بوشهری، مهدیار آزادفر ،شهرزاد عبدالمجید ،جواد انصافی، فریبا ترکاشوند، حمید دبستانی، عباس نایی ،رضا شریف، حسین بهرامی، هستی افضلی، فرناز طباطبایی، یاشار یعقوبی ،محمد تاریوردی ، محمد مهدی قاسمیان ، مهدی صمیمی، سیدمهدی و سیدرضا حسینی، ماریا عابدی ،قاسم برخورداری و حمید کریمی بازیگرانی هستند که در این فیلم مقابل دوربین علیرضا عزت ور قرار گرفتند.

باشگاه زن ذلیلان به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی و نگارش فیلمنامه فرهاد طب نوری به وسیله قاسم خدابنده لو تدوین می گردد و مجتبی تیموری موسیقی متن آن را خواهد ساخت. سعید عرب هم تیتراژ این فیلم را می خواند.

دیگر عوامل این تله فیلم عبارتند از: دستیار اول و برنامه ریز: میترا یکتافرد، مدیرفراوری: علی نوابی، دستیاران کارگردان :محمد تاریوردی، محمد رشیدی ، حمید کریمی طراح گریم: مونا طباطبایی شیر صدابردار: محمد رضا بیات، طراح صحنه و لباس: پروا نریمانی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: لیلا دبیب، مدیر تدارکات :جعفر مقصودی، تدارکات: ایرج یادگاری ،سجاد چنگی، سینه موبیل :محمد عابدی، تبلیغات و گرافیک: لیلا ماهوری ،فاطمه تبریزی و مجید کریمی.

منبع: خبرگزاری پانا

به "باشگاه زن ذلیلان به خاتمه راه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه زن ذلیلان به خاتمه راه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید