بارش رگبار باران و وزش باد در کشور ، خنک شدن هوا در برخی منطقه ها

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سازمان هواشناسی آخرین پیش بینی ها را از شرایط جوی کشور اظهار داشت و از بارش باران و وزش باد اطلاع داد.

بارش رگبار باران و وزش باد در کشور ، خنک شدن هوا در برخی منطقه ها

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سازمان هواشناسی بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی اعلام نمود که امروز در شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده پیش بینی می گردد. در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد پدیده حاکم است.

سه شنبه در بعضی نقاط مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی ، خراسان رضوی و ارتفاعات البرز شرقی افزایش ابر، رگبار پراکنده و وزش باد انتظار می رود.

طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در نیمه غربی کشور روند افزایش نسبی دما و در نیمه شرقی کشور استقرار هوای خنک پیش بینی می گردد.

چهارشنبه در غالب منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار همراه با افزایش نسبی دما حاکم می گردد. ساعات بعدازظهر در بعضی منطقه ها شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی بارش پراکنده و وزش باد رخ می هد.

با گذر موج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور، پنجشنبه در شمال غرب کشور ابرناکی ، وزش باد شدید موقتی با احتمال گردوخاک و رگبار پراکنده باران رخ می دهد.

آدینه در اغلب منطقه ها کشور جوی آرام حاکم است.

پنجشنبه در سواحل دریای خزر و اردبیل وزش باد جنوبی و افزایش دما قابل توجه است. قابل ذکر است طی 2 روز آینده خلیج فارس ، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بارش رگبار باران و وزش باد در کشور ، خنک شدن هوا در برخی منطقه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش رگبار باران و وزش باد در کشور ، خنک شدن هوا در برخی منطقه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید