انتشار عکس نو از نوید محمدزاده در یک فیلم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، همزمان با اعلام حضور فیلم شب، داخلی، دیوار در جشنواره فیلم تورنتو، پوستر بین المللی و تصاویر جدیدی این فیلم منتشر شد.

انتشار عکس نو از نوید محمدزاده در یک فیلم

به گزارش وبلاگ اسبیکو، فیلم شب، داخلی، دیوار به نویسندگی و کارگردانی وحید جلیوند که نوید محمدزاده و امیر آقایی بازیگران اصلی آن هستند، سال جاری نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه اصلی هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز و پس از آن در بخش سینمای معاصر چهل و هفتمین جشنواره فیلم تورنتو نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

این فیلم داستان مردی نابینا (نوید محمدزاده) را دنبال می نماید که دربان ساختمانش جلوی اقدام به خودکشی او را می گیرد و به او اطلاع می دهد که یک زن فراری در ساختمان پنهان شده است. هدف مرد نابینا یاری به این زن می گردد.

هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز، از تاریخ 31 آگوست تا 10 سپتامبر (9 تا 19 شهریور) در ایتالیا برگزار می گردد و چهل و هفتمین جشنواره فیلم تورنتو نیز از 8 تا 18 شهریور (17 تا 27 شهریور) در کانادا برپا خواهد شد.

شب، داخلی، دیوار به تهیه کنندگی علی جلیلولند، سومین فیلم به کارگردانی وحید جلیلوند در جشنواره ونیز و اولین تجربه او در بخش رقابتی اصلی این رویداد مهم سینمایی است. نخستین فیلم او با عنوان چهارشنبه، 19 اردیبهشت در سال 2015 در افق های نمایش داده شد و فیلم بعدی او بدون تاریخ، بدون امضا نیز در این بخش حضور داشت که جایزه برترین کارگردانی و بعلاوه برترین بازیگر مرد (محمدزاده) را کسب کرد و در ادامه به عنوان نماینده سینمای ایران در جوایز اسکار انتخاب شد.

کمپانی Match Factory مستفر در آلمان، حق پخش جهانی فیلم شب، داخلی، دیوار ساخته تازه وحید جلیلوند را در اختیار دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتشار عکس نو از نوید محمدزاده در یک فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار عکس نو از نوید محمدزاده در یک فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید