افراد با نفوذ چه ویژگی هایی دارند؟؟؟

به گزارش وبلاگ اسبیکو، بسیاری از افراد قدرتمند و پرنفوذ در جهان، در ارتباط برقرار کردن با دیگران هنر زیادی دارند. آنها همواره این سوال را از خود می پرسند: اکنون مساله مهم در اینجا چیست؟

افراد با نفوذ چه ویژگی هایی دارند؟؟؟

چنین افرادی دارای کیفیت ها و ویژگی هایی هستند که باعث نفوذ و تاثیرگذاریشان روی دیگران می گردد.

تعدادی از این ویژگی ها پیش روی شماست:

1 - سخنوری

نفوذ افراد معمولا از زبان و کلامشان شروع می گردد؛ به این معنا که این نوع افراد ارتباط کلامی درست و قدرتمندی با سایرین برقرار می نمایند و همین امر باعث می گردد اولین قدم را محکم بردارند.

2 - بازارگرمی

این یکی از ویژگی های بسیار تاثیرگذار افراد بانفوذ است. این جور افراد به مسائل عادی و پیش پا افتاده از نظر من و شما چنان آب و تابی می دهند که طرف مقابل باور می نماید یکی از مهمترین اتفاقات زمین روی داده است.

بازارگرمی از دیدگاه ما ایرانی ها کلا ناپسند است و چهره خوبی ندارد اما خوب است بدانید این کیفیت و ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های افراد بانفوذ است.

3 - اهل شلوغ کردن و انرژی دادن

بانفوذها بمب انرژی هستند. هر جا می فرایند یک بغچه انرژی هم همراه خود می برند و میان دیگران تقسیم می نمایند. اینطور افراد را همه دوست دارند و ازشان تاثیر می گیرند.

4 - اعتماد سازی

بانفوذها پیش از اینکه به کسی نزدیک شوند، اعتماد او را جلب می نمایند. آنها خوب می دانند که نباید هیچ کاری را چه در زندگی شخصی و چه کاری بی محابا انجام داد. پس اول اعتماد دیگران را جلب می نمایند، بعد کارشان را انجام می دهند.

5 - به روز بودن

برای این افراد به روز بودن و خبر داشتن از همه چیز، حواس جمعی و با مد روز پیش رفتن خیلی مهم است. آنها می خواهند همواره در صدر باشند و همین باعث می گردد که خود را به روز و آپدیت نگاه دارند.

گردآوری شده توسط گروه 7گنج

منبع : banki.ir

منبع: هفت گنج

به "افراد با نفوذ چه ویژگی هایی دارند؟؟؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد با نفوذ چه ویژگی هایی دارند؟؟؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید