کریمی: بازیکنان ما قهرمان هستند، تن ها گزینه ما ساپینتو است

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرپرست استقلال بعد از گلباران تراکتور، گفت: بازی خوبی بود و خدا را شکر می کنیم که دل طرفداران شاد شد.

کریمی: بازیکنان ما قهرمان هستند، تن ها گزینه ما ساپینتو است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اسبیکو حجت کریمی سرپرست استقلال بعد از پیروزی بزرگ استقلال مقابل تراکتور با نتیجه 7 بر یک، گفت: بازی خوبی بود و خدا را شکر می کنیم که دل طرفداران شاد شد. به بازیکنان تبریک می گویم. آن ها زحمات خود را داشتند، ولی در بحث قهرمانی این اتفاق نیفتاد. اما این را بگویم بچه های ما قهرمان هستند. از طرفداران تشکر می کنم که در این شرایط سخت و مخصوصا از دی ماه مسائل بیشتر شد.

سرپرست استقلال در واکنش به سوال وبلاگ اسبیکو درباره گلایه بازیکنان در زمینه تعویق دستمزدشان، گفت: من یک ماه هست که به باشگاه استقلال آمدم. در کوشش هستم تا بدهی های خارجی را پرداخت کنم و بعد از آن هم کوشش می کنم به این موضوع هم رسیدگی کنم.

کریمی درباره شرایط ساپینتو و احتمال جانشینی مهدی رحتمی گفت: به هیچ عنوان این طور نیست. ما با وکیل ساپینتو درباره این موضوع صحبت کردیم. در رحتمی هم این اخبار صحت ندارد. گزینه ای هم برای من معرفی نشده است.

سرپرست استقلال در واکنش به شایعات اختلافاتش با وزارت ورزش در زمینه سیستم کدال، گفت: نه درگیری لفظی نداشتیم. از وزارت ورزش به ما گفتند در سیستم کدال نگذاریم ما هم نگذاشتیم. وزارت ورزش به ما نامه زده بود. مجمع به این خاطر عقب افتاد که به محض اینکه بازی ها تموم شد بعد از آن بگذارند. فک می کردم گفتم شانزدهم این اتفاق بیفتد. البته می توانست سی ام ماه این اتفاق بیفتد، ولی بحث این است که اگر صاحب امضا ها بروند به سازمان تا امضا ها تعریف گردد این فرایند زمان بر است. در این میان باشگاه ها می توانستند ضربه بخورند. درباره جذب لژیونر ها هم باید بگویم هر تصمیمی که آقای ساپینتو بگیرد همون فرد جذب خواهد شد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کریمی: بازیکنان ما قهرمان هستند، تن ها گزینه ما ساپینتو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: بازیکنان ما قهرمان هستند، تن ها گزینه ما ساپینتو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید