پیشکسوت استقلال: بله، سلطان گفت عکس حجازی را بردار!

به گزارش وبلاگ اسبیکو، پیشکسوت استقلال صحبت های امیرحسین فتحی در مورد علی جباری را تایید کرد.

پیشکسوت استقلال: بله، سلطان گفت عکس حجازی را بردار!

به گزارش وبلاگ اسبیکو به نقل از ایسنا امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال، امروز (دوشنبه) در گفت وگویی رادیویی، علیه علی جباری صحبت هایی را به میان آورد و ادعا داشت، کسی به استقلال خیانت نموده است که در زمانی که علی شوری تیم پیشکسوتان را تمرین می داد، عکس ناصر حجازی را پایین کشیده است.

علی شوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره این اتفاق اظهار کرد: ما بعد از فوت ناصر حجازی یک روز در کمیته پیشکسوتان بودیم و من عکس ناصر حجازی را با یک روبان سیاه در کمیته گذاشته بودم. بعد از آن علی جباری با لحن بد به من گفت که برای چه عکس حجازی را گذاشتید؟ من هم به او گفتم که حجازی همبازی شما بوده است اما جباری در پاسخ به صحبت های من گفت که عکس او را پایین بیاورید.

او ادامه داد: من بعد از واکنش جباری کلید رختکن را تحویل دادم و گفتم شما که با رفیق های خودتان اینطور برخورد می کنید وای به حال امثال من که الان در اینجا حضور دارم. بعد از آن اتفاق من کمیته را ترک کردم. من شاهد این اتفاق بودم و الان هم عکس ناصر خان در خانه من است. من صحبت های آقای فتحی را تایید می کنم. در حال حاضر سوالی که باید مطرح گردد، این است که آقای جباری در کمیته پیشکسوتان چه کاری انجام داده است؟ او تا به حال یک بازی محبت آمیز برگزار نموده است؟ جباری توان اجرایی این مسئولیت را ندارد.

شوری اضافه نمود: هنگامی که تمام پیشکسوتان استقلال جمع شدند، قرار بود برای ریاست کمیته پیشکسوتان رای گیری گردد و چون قداست آقای جباری قرار بود پایمال نگردد، ایشان به عنوان رئیس کیمته پیشکسوتان انتخاب شد و اگر غیر از این بود من انتخاب می شدم. جباری در حال حاضر نمی تواند بچه ها به یکدیگر وصل کند. هیچ کسی به دنبال شرایط پیشکسوتان نیست. پیشکسوتانی در باشگاه وجود دارند که زندگی شان کف خیابان است و کسی به دنبال آن ها نیست. من می دانم الان در کمیته پیشکسوتان رفیق بازی می گردد افرادی که در اروپا و آمریکا زندگی می نمایند، جزو لیست حقوق کمیته هستند. در حال حاضر چون علی جباری، سلطان است هر کاری که دوست دارد انجام می دهد و هیچ فضایی برای جوان ترها در این زمینه باز نمی گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیشکسوت استقلال: بله، سلطان گفت عکس حجازی را بردار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوت استقلال: بله، سلطان گفت عکس حجازی را بردار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید