واکنش ارتش آمریکا به حادثه ناوچه کنارک

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سخنگوی مرکز فرماندهی نیروهای آمریکایی در منطقه (سنتکام) با انتشار این بیانیه توضیح داد که نیروهای ارتش تسلیت صمیمانه خود را به مردم ایران برای این درگذشت غم انگیز اعلام می نمایند.

واکنش ارتش آمریکا به حادثه ناوچه کنارک

ارتش آمریکا با صدور بیانیه ای به حادثه اخیر برای ناوچه ایرانی که به شهادت 19 تن از افسران ازتش جمهوری اسلامی منجر شد، واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ارتش آمریکا در کوشش برای محبت آمیز جلوه دادن رویکرد خود در قبال کشورمان در واکنش به حادثه پیش آمده برای ناوچه سبک کنارک در دریای عمان یک بیانیه صادر کرد و به ایران به خاطر وقوع این حادثه تسلیت گفت.

سخنگوی مرکز فرماندهی نیروهای آمریکایی در منطقه (سنتکام) با انتشار این بیانیه توضیح داد که نیروهای ارتش تسلیت صمیمانه خود را به مردم ایران برای این درگذشت غم انگیز اعلام می نمایند.

وی در ادامه از برگزاری تمرین دریایی ارتش در نزدیکی تنگه هرمز انتقاد کرد و گفت: در حالیکه ما از وقوع این حادثه در فاصله بسیار نزدیک به جهت کشتیرانی بین المللی پرترافیک و در برهه ای از زمان که تمرکز منطقه اغلب روی مقابله با کووید- 19 قرار گرفته است، رنجیده خاطر هستیم، این درگذشت غیر ضروری تاسف بار است.

روابط عمومی منطقه یکم دریایی بندرعباس بامداد روز دوشنبه در اطلاعیه ای از وقوع حادثه برای یک شناور سبک ارتش در محدوده آبهای بندر جاسک اطلاع داد که در نتیجه آن، 19 تن از افسران ارتش جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند و 15 نفر نیز مجروح شدند.

منبع: عصر ایران

به "واکنش ارتش آمریکا به حادثه ناوچه کنارک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ارتش آمریکا به حادثه ناوچه کنارک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید