نویدکیا: اگر دو بازی ببازم می گویند بدترین مربی لیگ هستی، آلومینیوم احساساتی شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، سرمربی سپاهان می گوید که برد پرگل مقابل آلومینیوم از اتفاقات نادر فوتبالی بود.

نویدکیا: اگر دو بازی ببازم می گویند بدترین مربی لیگ هستی، آلومینیوم احساساتی شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: نیمه اول سعی کردیم که با پرس شدید در یک سوم دفاعی آلومینیوم از اشتباهاتشان استفاده کنیم. فکر می کنم تا حدودی این کار را انجام دادیم و بازی پایاپایی را داشتیم. اگر بخواهم منصفانه صحبت کنم، پس از 10 نفره شدن آلومینیوم، تیم شان بهم ریخت و ما از این فرصت استفاده کردیم. ما برای استفاده از این فرصت، تعویض هایی انجام دادیم و تیم مان را تهاجمی کردیم. آلومینیوم بی مهابا بازی می کرد و دلشان می خواست که گل بزنند و ما از این عدم تمرکز استفاده کردیم و یک برد خوب کسب کردیم.

او اضافه کرد: من دیروز در مصاحبه ام گفتم که در نیم فصل اول بازی سختی مقابل آلومینیوم داشتیم. این بازی یکی از اتفاقات نادر فوتبال است. این باخت چیزی از ارزش های آلومینیوم کم نمی کند و این تیم توانسته مدعیان را شکست دهد. به نظرم البته اگر جسارت نباشد، اگر این تیم احساسات را کنار بگذارد و منطقی عمل کند، آلومینیوم برای همه تیم ها خطرناک می شود.

سرمربی سپاهان در ادامه گفت: نمی توانم بگویم با این برد گام بلندی از این قهرمانی برداشتیم چون در ایران با دو برد بهترین مربی و با دو باخت بدترین مربی ایران می شوید. ما راهمان را به خوبی ادامه می دهیم و اگر شرایط فراهم بود چه بهتر که بتوانیم قهرمان شویم. وظیفه ما این است که بازی به بازی جلو برویم و با تمرکز کارمان را انجام دهیم.

نویدکیا در پایان درباره داوری بازی گفت: من بارها گفتم و دوباره تکرار می کنم که من هیچوقت راجع به داوری صحبت نمی کنم. من دلم می خواهد کار فنی ام را انجام دهم و کارشناسان داوری باید راجع به داور بازی نظر بدهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نویدکیا: اگر دو بازی ببازم می گویند بدترین مربی لیگ هستی، آلومینیوم احساساتی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: اگر دو بازی ببازم می گویند بدترین مربی لیگ هستی، آلومینیوم احساساتی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید