ناراحتی حامد لک از یحیی و مدیران پرسپولیس

به گزارش وبلاگ اسبیکو، دروازه بان اول قرمز ها در نبرد با طرفدار یک اشتباه فاجعه بار داشت و مقدمات از دست رفتن امتیاز های تیمش را فراهم کرد، این اشتباه در بدترین زمان ممکن برای لک رخ داد، چراکه او دوباره به خودش آمده بود و با چند کلین شیت متوالی، توانسته بود اعتماد کادر فنی و طرفدار ها را دوباره به دست بیاورد.

ناراحتی حامد لک از یحیی و مدیران پرسپولیس

حامد که در این فصل، اصلا شبیه لک فصل گذشته نبوده و عملکرد دلگرم کننده ای نداشته است، کادرفنی قرمز ها را به این فکر انداخت تا در جابجایی زمستانی در صورت عدم بازگشت رادو به تمرینات پرسپولیس به فکر تقویت خط دروازه باشند، به همین خاطر گفته می گردد مذاکراتی با پیغام نیازمند و رشید مظاهری صورت گرفته که این خبر ها و مذاکرات صورت گرفته باعث ناراحتی حامد لک شده است.

لک که از سوی باشگاه پرسپولیس و با نظر کادر فنی برای تمدید قرارداد با قرمز ها به این باشگاه دعوت شده و سرپرست باشاه پرسپولیس در نشست خبری خود با رسانه این موضوع را تایید کرد، اما به هیچ وجه قصد ندارد به دروازه بان دوم پرسپولیس تبدیل شده و نیمکت نشین گردد به همین علت سعی نموده ناراحتی خود را از مذاکره با نیازمند و مظاهری به گوش مدیران باشگاه برساند.

اما آنچه معین است حامد لک برای حفظ جایگاهش در پرسپولیس، باید دوباره همان فرم قبلی را در فصل گذشته تکرار کند و با همان مقدار از تمرکز روبه روی رقبا قرار بگیرد، طبیعتا ایستادن درون دروازه پرسپولیس وقتی مدافعانی مثل سیدجلال، شجاع و کنعانی کمی جلوتر ایستاده اند، کار ساده ای است. حامد باید با مدافعان این فصل پرسپولیس، درخشش واقعی اش را به نمایش بگذارد در غیر اینصورت یحیی و کادر فنی پرسپولیس برای تقویت خط دروازه این تیم به فکر جذب یک دروازه بان خواهند بود.

فوتبالی

منبع: فرارو

به "ناراحتی حامد لک از یحیی و مدیران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی حامد لک از یحیی و مدیران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید