مهلت ثبت نام نودانشجویان دانشگاه شهرکرد تمدید شد

به گزارش وبلاگ اسبیکو، مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور 1400 دانشگاه شهرکرد تا سرانجام وقت اداری امروز، 18 مهرماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام نودانشجویان دانشگاه شهرکرد تمدید شد

به گزارش خبرنگار استان های وبلاگ اسبیکو، مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور 1400 دانشگاه شهرکرد تا سرانجام وقت اداری امروز یکشنبه 18 مهرماه تمدید شد.

تمامی پذیرفته شدگان آقا موظف هستند وضیعت نظام وظیفه خود را تعیین کنند. برای آگاهی بیشتر به اطلاعیه نظام وظیفه مندرج در وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید.

پیش از ورود به سامانه ثبت نام، ضروری است شناسه کاربری و رمز عبور را از آدرس http://sess.sku.ac.ir/sess/Script/spcLogin.aspx دریافت نمایید.

ثبت نام غیر حضوری به وسیله سامانه آموزشی دانشگاه شهرکرد (sess)، به آدرس http://sess.sku.ac.ir انجام گردد.

در قسمت ورود به sess، شناسه کاربری و کلمه عبور دریافت شده را وارد نمایید.

پس از ورود به sess، ابتدا وارد صفحه اطلاعات پایه می شوید و اطلاعات خود را کامل نمایید.

فرم های موجود در فرآیند ثبت نام را کامل و اسکن مدارک لازم را بارگذاری نمایید. پس از اطمینان از صحت اطلاعات بارگذاری شده در هر فرم، حتما گزینه ذخیره و ارسالرا انتخاب نمایید. پس از ارسال، فرم از دسترس شما خارج می گردد و امکان تغییر در آن را نخواهید داشت؛ بنابراین در تکمیل فرم دقت لازم را به عمل آورید.

توجه: در صورتی که فرمی را کامل نکنید، به اسم نقص مدرک شناخته می گردد و فرایند پذیرش شما دچار مشکل خواهد شد.

پس از اتمام بازه ثبت نام، دروس نیمسال اول 1400 شما به وسیله دانشکده های مربوط در سیستم sess ثبت خواهد شد. اطلاعیه های لازم در مورد فرایند برگزاری کلاس ها در وب سایت دانشگاه درج خواهد شد.

اختصاص شماره دانشجویی و ثبت دروس در این مرحله به منزله پذیرش قطعی شما در دانشگاه نخواهد بود. پذیرش قطعی پس از ارسال اصل مدارک و تایید صحت آن ها خواهد بود. بدیهی است در صورت مغایرت مدارک، در هر زمان پذیرش شما لغو خواهد شد. فرایند ارجاع اصل مدارک در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

در صورت بروز مشکل در فرآیند ثبت نام با کارشناسان مربوط (تلفن 32321662، 038 و 32321664، 038) تماس حاصل نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ثبت نام نودانشجویان دانشگاه شهرکرد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام نودانشجویان دانشگاه شهرکرد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید